Виктория Волей завърши с победа участието си във финалите

Виктория Волей (Пловдив) завърши с победа участието си във финалния турнир от държавното първенство по волейбол за момчета до 13 години, който продължава в зала „Борис Гюдеров” в Перник.
В последния си мач от Група А възпитаниците на треньора Йорданка Василевска, с помощник-треньор Георги Димитров, надиграха Берое (Стара Загора) с 2:0 (25:9, 25:22) гейма. По този начин пловдивчани завършиха на трето място в групата с 3 победи и 2 поражения. За Суперфинала с 6-те най-добри отбори в тази възраст се класират първите два тима от всяка група.

Припомняме, че „викторианци“ победиха с по 2:0 гейма отборите на Омуртаг и домакините от Миньор (Перник), като загубиха от Люлин (София) с 1:2 и Изгрев (Ябланица) с 0:2 гейма.