Следвайте ни

Ето кои депутати изпратихме в новия парламент

viber icon

По трима депутати от Пловдив и още толкова от областта ще пратят в новото 46-о народно събрание Има такъв народ и ГЕРБ според екзитполовете на социологическите агенции към 20 часа. БСП се пребори за по два мандата в двата района. Демократична България ще има двама представители от Пловдив и един от областта. Изправи се!Мутри вън! ще има по един в двата района, а ДПС ще вземе последния мандат в областта. 

По традиция Бойко Борисов ще бъде избран като депутат от София и ще отстъпи мястото си на четвъртия в пловдивската листа на ГЕРБ - Пенчо Малинов, който е председател на младежката структура на партията в града.

Възможни са размествания заради преференции в бюлетините.

16-и МИР - Пловдив-град (11 мандата)

ГЕРБ-СДС

Бойко Методиев Борисов

Иван Борисов Тотев

Радомир Петров Чолаков

“Има такъв народ”

Тошко Йорданов Хаджитодоров

Димитър Стоянов Гърдев

Антоанета Андонова Стефанова

“БСП за България”

Иво Ангелов Христов

Илия Любенов Гатев

“Демократична България”

Христо Любомиров Иванов

Манол Костадинов Пейков

“Изправи се! Мутри вън!”

Николай Димитров Хаджигенов

 

17-и МИР - Пловдив-област (11 мандата)

ГЕРБ-СДС

Дани Стефанова Каназирева

Младен Николов Шишков

Йордан Стоянов Кръстанов

“Има такъв народ”

Тошко Йорданов Хаджитодоров

Танер Кадир Тюркоглу

Лъчезар Иванов Бакърджиев

“БСП за България”

Манол Трифонов Генов

Светозар Колев Славчев

“Демократична България”

Велизар Матеев Шаламанов

ДПС

Рамадан Байрам Аталай

“Изправи се! Мутри вън!”

Румен Маринов Йончев



Ето я новата смяна депутати според прогнозния резултат към 20 ч.
 

Ето и кои са евентуалните избраници в останалите избирателни райони:

1-и МИР - Благоевград (11 мандата)

ГЕРБ-СДС

Росен Димитров Желязков

Бисер Николов Михайлов

Георги Запрев Динев

Стоян Костадинов Стоев

“Има такъв народ”

Илко Стоянов Стоянов

Георги Захаринин Попов

“БСП за България”

Георги Георгиев Михайлов

“Демократична България”

Иван Йорданов Димитров

ДПС

Халил Реджепов Летифов

Йордан Кирилов Цонев

“Изправи се! Мутри вън”

Мая Божидарова Манолова-Найденова

 

2-и МИР - Бургас (14 мандата)

ГЕРБ-СДС

Любен Любенов Дилов

Жечо Дончев Станков

Деница Пламенова Николова

Галя Стоянова Желязкова

“Има такъв народ”

Ивайло Ванев Вълчев

Християна Анастасова Тодорова

Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова

“БСП за България”

Петър Георгиев Кънев

Юлия Трифонова

Йоргова-Форд

“Демократична България”

Ивaйло Николаев Мирчев

Димитър Георгиев Найденов

ДПС

Севим Исмаил Али

Ешереф Кязим Ешереф

“Изправи се! Мутри вън!”

Живко Иванов Табаков

 

3-и МИР - Варна (15 мандата)

ГЕРБ-СДС

Костадин Георгиев Ангелов

Юлиян Белчев Станев

Красен Кирилов Кралев

Павел Алексеев Христов

“Има такъв народ”

Филип Маринов Станев

Ивайло Христов Христов

Ивайло Красимиров Кожухаров

Александър Благовестов Тодоров

Кирил Сашев Симеонов

“БСП за България”

Корнелия Петрова Нинова

Борислав Гуцанов Гуцанов

“Демократична България”

Стоян Александров Михалев

Ивайло Христов Митковски

ДПС

Ерджан Себайтин Ебатин

“Изправи се! Мутри вън!”

Татяна Дончева Тотева

 

4-и МИР - Велико Търново (8 мандата)

ГЕРБ-СДС

Костадин Георгиев Ангелов

Венцислав Ангелов Спирдонов

“Има такъв народ”

Андрей Иванов Чорбанов

Момчил Кунчев Иванов

“БСП за България”

Явор Руменов Божанков

Анета Кирилова Маноилова-Григорова

“Демократична България”

Калоян Милков Янков

ДПС

Мастън Османов Мастънов

 

5-и МИР - Видин (4 мандата)

ГЕРБ-СДС

Росица Любенова Кирова

“Има такъв народ”

Иво Георгиев Атанасов

“БСП за България”

Филип Стефанов Попов

“Изправи се! Мутри вън”

Стефан Лазаров Стефанов

 

6-и МИР- Враца (6 мандата)

ГЕРБ-СДС

Петя Цветанова Аврамова

Красен Георгиев Кръстев

“Има такъв народ”

Георги Станчев Георгиев

Иван Василев Хиновски

“БСП за България”

Александър Тихомиров Симов

ДПС

Цветан Иванов Енчев

 

7-и МИР - Габрово (4 мандата)

ГЕРБ-СДС

Томислав Пейков Дончев

“Има такъв народ”

Деляна Валериева Пешева

“БСП за България”

Крум Георгиев Дончев

“Демократична България”

Ивелин Стоянов Стоянов

 

8-и МИР - Добрич (6 мандата)

ГЕРБ-СДС

Деница Евгениева Сачева

Красимир Христов Николов

“Има такъв народ”

Дилян Господинов Господинов

“БСП за България”

Димитър Иванов Данчев

“Демократична България”

Албена Симеонова Върбанова

ДПС

Хасан Ахмед Адемов

 

9-и МИР - Кърджали (5 мандата)

“Има такъв народ”

Васил Йорданов Георгиев

ДПС

Мустафа Сали Карадайъ

Мукаддес Юсуф Налбант

Байрам Юзкан Байрам

“Изправи се! Мутри вън!”

Стоян Петков Георгиев

 

10-и МИР - Кюстендил (4 мандата)

ГЕРБ-СДС

Христо Терзийски

“Има такъв народ”

Виктория Василева

Андрей Михайлов

“БСП за България”

Бойко Клечков

 

11-и МИР - Ловеч (5 мандата)

ГЕРБ-СДС

Николай Нанков Нанков

Младен Найденов Маринов

“Има такъв народ”

Любомир Антонов Каримански

“БСП за България”

Ирена Тодорова Анастасова

ДПС

Станислав Димитров Анастасов

 

12-и МИР - Монтана (5 мандата)

ГЕРБ-СДС

Ирена Методиева Димова

Илия Димитров Лазаров

“Има такъв народ”

Пламен Николаев Абровски

“БСП за България”

Атанас Петров Костадинов

ДПС

Димитър Иванов Аврамов

 

13-и МИР - Пазарджик (9 мандата)

ГЕРБ-СДС

Екатерина Спасова Гечева - Захариева

Найден Тодоров Шопов

Димитър Иванов Гечев

“Има такъв народ”

Станислав Светозаров Балабанов

Любомир Антонов Каримански

“БСП за България”

Драгомир Велков Стойнев

Петя Николаева Цанкова

“Демократична България”

Антоанета Димитрова Цонева

ДПС

Йордан Кирилов Цонев

 

14-и МИР - Перник (4 мандата)

ГЕРБ-СДС

Кирил Миланов Ананиев

“Има такъв народ”

Станислав Светозаров Балабанов

“БСП за България”

Стоян Михайлов Мирчев

“Демократична България”

Зорница Велинова Стратиева

 

15-и МИР - Плевен (9 мандата)

ГЕРБ-СДС

Григор Ангелов Горчев

Петя Веселинова Митрашкова

“Има такъв народ”

Радостин Петев Василев

Александър Атанасов Александров

Александър Велиславов Тодоров

“БСП за България”

Румен Василев Гечев

Илиян Славейков Йончев

“Демократична България”

Найден Маринов Зеленогорски

ДПС

Велислава Иванова Кръстева

 

18-и МИР - Разград (4 мандата)

ГЕРБ-СДС

Десислава Вълчева Атанасова

“Има такъв народ”

Ива Митева Йорданова-Рупчева

ДПС

Ахмед Реджебов Ахмедов

Ихсан Халил Хаккъ

 

19-и МИР - Русе (8 мандата)

ГЕРБ-СДС

Красен Кирилов Кралев

“Има такъв народ”

Светлин Костов Стоянов

Васил Йорданов Георгиев

“БСП за България”

Крум Костадинов Зарков

Пламен Христомиров Рашев

“Демократична България”

Стефан Любомиров Тафров

ДПС

Бюрхан Илиязов Абазов

“Изправи се! Мутри вън!”

Татяна Дончева Тотева

 

20-и МИР - Силистра (4 мандата)

ГЕРБ-СДС

Тодор Стаматов Тодоров

“Има такъв народ”

Ивайло Ванев Вълчев

ДПС

Джевдет Ибрям Чакъров

“Изправи се! Мутри вън”

Галина Стефанова Райчева

 

21-и МИР - Сливен (6 мандата)

ГЕРБ-СДС

Десислава Жекова Танева

Мария Щерева Белова

“Има такъв народ”

Владимир Стоянов Русев

“БСП за България”

Атанас Зафиров Зафиров

“Демократична България”

Димитър Петров Сяров

ДПС

Хатидже Мехмедова Георгиева

 

22-и МИР - Смолян (4 мандата)

ГЕРБ-СДС

Даниела Анастасова Дариткова - Проданова

“Има такъв народ”

Мика Михайлова Зайкова

“БСП за България”

Петя Димчева Михалевска

ДПС

Хайри Реджебов Садъков

 

23-и МИР - София (16 мандата)

ГЕРБ-СДС

Румен Димитров Христов

Александър Руменов Ненков

Димитър Борисов Главчев

“Има такъв народ”

Николай Стефанов Радулов

Александър Стайков Марков

Пламен Иванов Данаилов

“БСП за България”

Христо Танчев Проданов

Благовест Кирилов Кирилов

“Демократична България”

Атанас Петров Атанасов

Антоанета Димитрова Цонева

Петър Ясенов Маринов

Надежда Георгиева Йорданова

Георги Йорданов Ганев

Васил Костадинов Гюров

Кристина Николаева Петкова

“Изправи се! Мутри вън!”

Мая Божидарова Манолова

 

24-и МИР - София (12 мандата)

ГЕРБ-СДС

Даниел Павлов Митов

Тома Любомиров Биков

“Има такъв народ”

Ива Митева Йорданова-Рупчева

Андрей Иванов Чорбанов

Иван Стойнов Кючуков

“БСП за България”

Георги Страхилов Свиленски

Ленко Николов Петканин

“Демократична България”

Владислав Панчев Панев

Цецка Георгиев Бачкова

Божидар Пламенов Божанов

Мартин Димитров Димитров

“Изправи се! Мутри вън!”

Арман Агоп Бабикян

 

25-и МИР - София (14 мандата)

ГЕРБ-СДС

Бойко Методиев Борисов

Христо Георгиев Гаджев

Анна Василева Александрова

“Има такъв народ”

Филип Маринов Станев

Александър Викторов Рашев

Андрей Николаев Михайлов

Росен Кирилов Димов

“БСП за България”

Корнелия Петрова Нинова

Минчо Христов Куминев

“Демократична България”

Христо Любомиров Иванов

Борислав Димитров Сандов

Александър Димитров Симидчиев

Бонка Сергеева Василeва

“Изправи се! Мутри вън”

Николай Димитров Хаджигенов

 

26-и МИР - София-област (8 мандата)

ГЕРБ-СДС

Младен Найденов Маринов

Николина Панайотова Ангелкова

Васил Цветков Цветков

“Има такъв народ”

Виктория Димитрова Василева

Георги Станчев Георгиев

“БСП за България”

Иван Ивайлов Ченчев

“Демократична България”

Александър Димитров Симидчиев

“Изправи се! Мутри вън!”

Данаил Валериев Георгиев

 

27-и МИР - Стара Загора (11 мандата)

ГЕРБ-СДС

Красимир Георгиев Вълчев

Маноил Минчев Манев

“Има такъв народ”

Тихомир Гочев Тенев

Иван Стойнов Кючуков

Павела Василева Митова

“БСП за България”

Георги Стоянов Кадиев

Георги Янчев Гьоков

“Демократична България”

Атанас Владиславов Славов

ДПС

Халил Реджепов Летифов

Тунджай Рамадан Йoзтюрк

“Изправи се! Мутри вън!”

Светослав Бончев Колев

 

28-и МИР - Търговище (4 мандата)

ГЕРБ-СДС

Теменужка Петрова Петкова

“Има такъв народ”

Радослав Николов Бойчев

ДПС

Джейхан Хасанов Ибрямов

Имрен Исметова Мехмедова

 

29-и МИР - Хасково (8 мандата)

ГЕРБ-СДС

Делян Александров Добрев

Георги Тенев Станков

Стефан Димитров Димитров

“Има такъв народ”

Силви Кирилов Петров

Мика Михайлова Зайкова

“БСП за България”

Владимир Маринов Маринов

“Демократична България”

Катя Максимова Панева

ДПС

Сезгин Юсеин Мехмед

 

30-и МИР - Шумен (6 мандата)

ГЕРБ-СДС

Красимир Георгиев Вълчев

“Има такъв народ”

Пламен Николаев Николов

“БСП за България”

Иван Валентинов Иванов

“Демократична България”

Николай Емилов Христов

ДПС

Мустафа Сали Карадайъ

Хамид Бари Хамид

 

31-и МИР - Ямбол (4 мандата)

ГЕРБ-СДС

Димитър Ангелов Иванов

“Има такъв народ”

Златомира Димитрова Карагеоргиева-Мострова

“БСП за България”

Кристиан Иванов Вигенин

“Демократична България”

Веселин Йорданов Калановски

 

 

Още от категорията

Виж всички

Коментари (0)

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай

Анкета

Какво ще се случи в България след изборите на 11 юли?