49

Слави и Кирил Петков - фаворити на затворниците в Пловдив

Общо 65 души от Пловдивския затвор са упражнили правото си на глас в изборния ден. Това става ясно от публикувания протокол в сайта на ЦИК. 11 са обаче недействителните гласове, а 9 от лишените от свобода са маркирали "Не подкрепям никого". 

Реалните гласове от секцията в Пловдивския затвор са 54. От тях 11 са за коалицията ПП-ДБ,  а 10 за партията на Слави Трифонов "Има такъв народ". 7 са гласовете за ГЕРБ-СДС, а 6 за БСП. Трима затворници са подкрепили "Възраждане", а по двама са подкрепили БНО, "Левицата" и "Вън от ЕС и НАТО". 

По един лишен от свобода е дал гласа си за ДПС и "Български възход". 

От протокола става ясно, че затворниците са скарани с преференциите. Отбелязани са общо седем такива - по една за БСП, "Левицата"и "Възраждане", две за ИТН и три за ПП-ДБ. 

На предния вот първенец при вота в Затвора бяха ГЕРБ-СДС. 

Оцени новината

Оцени новината
2.3/5 от 3 оценки
2.3/5 от 3 оценки

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай
3 коментара
Както все казвахме,контингента на ПП-то са наркомани,затворници,шарена

Както все казвахме,контингента на ПП-то са наркомани,затворници,шарена

03.04.2023 | 09:31

Шарената лига,всички траверси са техни,криминалния контингент.Ами че как не-престъпниците ви гласуват за себеподобните,шарлатани при шарлатани отиват,къде другаде?!Д’б’ бок’луците..

Отговори
5 17
ясно

ясно

03.04.2023 | 09:11

там мъжете са затворени и явно се харесали ИТН ивъзраждане за булки

Отговори
9 1
Кьовеши

Кьовеши

03.04.2023 | 09:06

А бъдещите затворници гласуваха масово за герб

Отговори
14 1

Анкета

Кои партии и коалиции може да сформират правителство след вота на 2 април?