Зарязаната от любовник Лаура се хвърли от най-високата сграда в света

Отчаяна 39-годишна жена сложи край на живота си, след като била зарязана от любовта на живота й, политайки от 148-я етаж на не небостъргача "Бурж Халифа" в Дубай. Южноафриканката от португалски произход Лаура Ванеса Нунес страдала от нещастна любов, заради която жертвала всичко - сменила религията си и приела исляма, носела бурка и дори била готова да живее в Дубай - само, за да бъде близо до своя любим.


Тя пристигнала от Претория специално, за да се срещне с любимия мъж, чиято националност и име не се съобщават. Срещата трябвало да се състои два дни след като тя полетяла от 500 м и паднала на терасата на ресторант Амал - част от хотел "Армани". Майка й Лиона Сайкс пристигнала в Дубай, за да научи повече подробности за инцидента - вторият от откриването на хотела, след като през 2011 индиец също се самоуби, като скочи от най-високата сграда на планетата. Майката научила, че съществува запис от фаталния полет на дъщеря й, която е паднала от малка амбразура, която е направена с цел туристите да могат да правят снимки и да гледат отвисоко.

 

На записа се вижда как жената най-напред подава главата си навън, след което изпада в паника и отново се прибира вътре. След малко отново се появява, пъха глава през амбразурата, извива тялото си, излиза навън и скача, без никой да забележи. Майката разказа за Mail Online, че дъщеря й имала лабилна психика, тъй като по рождение имала уголемена челюстна кост и като ученичка често била обект на подигравки. Едва след като на 30 години си направиха козметична корекция си върнала самочувствието.

След самоубийството собствениците на кулата от компанията Emaar Properties обезопасили платформата на върха на небостъргача, откъдето посетителите могат да се наслаждават на гледката наоколо. Майката обвинява фирмата, че не е взела всички предохранителни мерки, а освен това подозира, че се опитва да скрие подробности около смъртта на дъщеря й, тъй като когато й върнали мобилния телефон BlackBerry, той бил без SIM-карта и без картата за памет. По този начин не е възможно разследването да разбере какво е правила тя през последните часове от живота си, с кого е разговаряла, какви имейли и SMS-и е получавала и дали няма конкретна причина за фаталното решение./Марица.бг

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай
0 коментара

Анкета

Защо се провали първият мандат за съставяне на правителство?