102

ВК Хебър пусна билети за мача със Заверче(Полша)

Волейболният тим на Хебър е принуден да търси финансова подкрепа от феновете си. На седмата година от началото на настоящия социално-спортен проект, клубът от Пазарджик прибегна до продажба на билети за домакински мач.

Входните талони са с цена от 5 лева и се продават във връзка с днешната среща на "тигрите" с полския Алурон Заверче от турнира за купата на ЦЕВ.

Мачът-реванш е от 1/16-финалите в европейския турнир и ще се играе довечера от 19:00 часа в спортна зала „Васил Левски“.

За пенсионери и деца пропуските ще са на символична цена от 2 лева.  Притежателите на членски карти могат да си закупят билет по желание.

В първия мач, при гостуването си в Полша, Хебър отстъпи на Заверче с 0:3 гейма. Сега „тигрите“ се нуждаят от победа с 3:0 или 3:1, за да вкарат срещата в т.н. „златен гейм“. При евентуално достигане до него, той ще се играе отново в зала „Васил Левски“.