64

Старшата Виктория Волей отнесе Родопа с 3:1 у дома

Юношите старша възраст на Виктория Волей победиха Родопа Смолян с 3:1 (25:16, 25:20, 20:25, 25:16) в мач от четвърти кръг на група В от Държавното първенство.

Двубоят се игра в салона на СУ "Цар Симеон Велики", а Виктория Волей бе в следния състав: Кристиян Пейчев, Атанас Костадинов, Евгени Тодоров, Стилян Георгиев, Манол Кайков, Даниел Илиев, Пламен Даскалов - либеро ( Иван Узунов, Благовест Попов).

В другия мач от този кръг Хебър победи Левски  (Карлово) с 3:0 гейма в собствената си зала. Петият отбор в групата Марица (Белово) почива в кръга.

В последния си мач за годината Виктория Волей е домакин на Левски (Карлово), като мачът в СУ "Цар Симеон Велики" е на 4 декември. По същото време в Белово Марица посреща Хебър, а Родопа (Смолян) почива.