След Левски, Хебър не прости и на ЦСКА - 3:1

Волейболният тим на Хебър(Пазарджик) остава непобеден от началото на 2020-та година.

В емоционална среща от 15-ия кръг на Суперлигата при мъжете тимът, воден от Атанас Петров, надигра ЦСКА с 3:1 (25:14, 25:19, 25:27, 25:22). Това се случи само 4 дни след като "тигрите" сгънаха с 3:0 Левски у дома.

Мачът с "армейците" се игра пред пълната със зрители спортна зала "Васил Левски" в Пазарджик.
Хебър започна по-добре двубоя с преднина от 4:1. Малко по-късно в гейма домакините дръпнаха с 12:6, след това със 17:10 и поведоха.
Във втората част играчите на Атанас Петров отново стартираха със силна серия - 6:1. ЦСКА съумя да изравни при осма точка, след което Хебър отново взе инициативата и поведе със 17:10, а малко по-късно удвои преднината си.
Третият гейм бе изключително вълнуващ. В него ЦСКА не се отказа и водеше почти през цялото време.

"Червените" имаха аванс от 16:12, Хебър изравни при 19:19. В края обаче гостите отново дръпнаха с две точки - 23:21.

Последва ново равенство. Домакините стигнаха до мачбол, който ЦСКА спаси. "Армейците" на свой ред взеха гейма при втората си възможност и намалиха изоставането си – 2:1.
Последната част бе не по-малко оспорвана.

Хебър повеждаше с 2-3 точки, ЦСКА изравняваше. В края при 22:22 домакините направиха три поредни точки и затвориха мача.
За Хебър Брадли Гънтър бе най-резултатен с 19 точки (3 аса, 1 блокада). Александър Ляфтов отбеляза 15 точки (4 аса), а Николай Къртев добави 11 точки (3 аса, 2 блокади).

За ЦСКА Димитър Димитров също завърши с 19 точки (1 ас), Христо Цветанов реализира 12 точки (1 ас, 6 блокади), а Мартин Павлов записа 11 точки (3 блокади).

В следващия кръг Хебър гостува на Монтана.