Дани Пеев: Не ни стигна класа във важните моменти

Старши-треньорът на монтанчани Даниел Пеев заяви след загубата на тима му от Хебър с 1:3, че волейболистите му са се борили, но в решителните минути съперникът е показал своята класа.

"Първите два гейма според мен бяхме надигани категорично. Съставът на Хебър игра много стегнато и с малко грешки. Натиснаха ни с начален удар, блокадата им работеше и това доведе до категоричен резултат в тяхна полза.

След това се опитахме да променим нещата колкото е възможно. Върнахме се в мача. Но като цяло мисля, че изпитвахме проблеми в атака, но пък блокадата на Хебър е доста стойностна и като индивидуални изпълнители, и като групови. Трябва да се посреща много добре, за да имаме някакви шансове да я разкъсаме. Все пак в третия и четвъртия гейм, като цяло се справихме добре. В решителните минути на четвъртата част надделя класата на съперника."