Титла за Катерина Димитрова, полуфинал за Янаки Милев

Катерина Димитрова спечели титлата на сингъл при девойките на международния турнир от пета категория на ITF на кортовете на ТК"Диана" в София.

Поставената под номер 1 пловдивчанка спечели срещу Александра Габровска (4) с 6:0, 2:6, 6:1.

Идната седмица Катерина Димитрова ще участва на турнир в Румъния.

Във финала на сингъл при юношите Владимир Попов загуби от гръка Адамантиос Ставракис с 4:6, 6:4, 3:6.

Пловдивчанинът Янаки Милев постигна шест победи и се класира на полуфинал на турнир от ITF в Брухкьобел (Германия).

Янаки Милев постигна шест впечатляващи победи и се класира за полуфиналите на турнира от трета категория на ITF в Германия.

Милев записа по три победи в квалификациите и в основната схема. На четвъртфиналите Янаки се наложи със 7-6(4), 1-6, 6-3 над Ален Муждакич от Германия. За място на финала Милев ще играе срещу Исак Стоемберг от Швеция.