Следвайте ни

Катерина и Янаки на четвъртфинал от държавното по тенис до 18 г.

viber icon

Катерина Димитрова (Пловдив 1981) и Янаки Милев (Локо 98) продължават на четвъртфиналите от Държавното лично първенство на открито за юноши и девойки до 18 г. "Амбинор".

Янаки (под номер 6 в схемата) спечели пловдивското дебри с Владимир Попов (Стоянстрой) след 6-4, 6-1. Васил Димитров победи съотборника на Милев в Локо 98 Иван Пенев с 6-1,3-6, 7-6 (5) в мач продължил повече от три часа.

За четвъртфиналите при девойките се класираха само три от първите осем поставени. Катерина Димитрова се справи с повечко хладнокръвие с Мирела Шкумбова (Дема) за двусетов успех с 7-6(6), 7-5.

Резултати, юноши, 1/18-финали:
№1 Пьотр Нестеров (Черно море Елит) - Никола Керемедчиев (Локомотив 1929) 6-1, 7-6 (4)
№5 Васил Димитров (НСА) - Иван Пенев (Локо 98) 6-1,3-6, 7-6 (5)
№4 Денислав Проданов (15:40) - Драгомир Драганов (Авеню) 6-2, 6-2
№ 6 Янаки Милев (Локо 98) - Владимир Попов (Стоянстрой) 6-4, 6-1
Александър Темов (Виа Тенис Стар) - Виктор Григоров (НСА) 6-2, 6-1
Веселин Киселков (Авеню) - Адрияно Дженев (Пловдив 1981) 6-2, 6-3
Динко Динев (Авеню) - №8 Ивайло Дечев (Авеню) 6-2, 6-1
№2 Мерт Рамадан (Хасково 2015) - Димитър Пенчев (Кристи) 6-2, 6-0

Четвъртфинали:
№1 Пьотр Нестеров (Черно море Елит", гр.Варна) - №5 Васил Димитров (НСА)
№4 Денислав Проданов (15:40) - № 6 Янаки Милев (Локо 98)
Александър Темов (Виа Тенис Стар) - Веселин Киселков (Авеню)
№2 Мерт Рамадан (Хасково 2015", гр.Хасково) - Динко Динев (Авеню)

Резултати, девойки, 1/18-финали:
№1 Елена Кралева (Авеню) - Дария Великова (Изида) 7-6(2), 6-2
Габриела Митева (ЦСКА - Завинаги) - Андреа Дукова (Виа Тенис Стар) 7-6(3), 6-1
Лия Пенчева (Изида) - №3 Никол Русева (Кристи) 6-7(6), 6-3, 6-1
Катерина Димитрова (Пловдив 1981) - Мирела Шкумбова (Дема) 7-6(6), 7-5
№5 Стела Пеева (Авеню) - Марина Христова (Галакси Спорт) 6-2, 6-0
№4 Даря Шаламанова (Дема) - Йоана Константинова (Плевен-ПСК) 6-1, 6-3
Каталина Петрова (ЦСКА - Завинаги) - Цвета Радева (Плевен 90) 6-1, 3-6, 6-3
Денислава Глушкова (Дема) - Ралица Александрова (НСА) 6-3, 6-4

Четвъртфинали:
№1 Елена Кралева (Авеню) - Габриела Митева (ЦСКА - Завинаги)
Лия Пенчева (Изида) - Катерина Димитрова (Пловдив 1981)
№5 Стела Пеева (Авеню) - №4 Даря Шаламанова (Дема)
Каталина Петрова (ЦСКА - Завинаги) - Денислава Глушкова (Дема)

Програма:
5 август - 1/4 финали единично юноши и девойки; ФИНАЛИ ДВОЙКИ юноши и девойки
6 август - 1/2 финали единично юноши и девойки
7 август - ФИНАЛИ ЕДИНИЧНО ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ

Юлиян Ангелов

Юлиян Ангелов

Журналист - екип "Спорт"

Юлиян Ангелов от юни 1992 година работи в спортния екип на вестник "Марица". Към момента и за Спорт в marica.bg.   Още

Коментари (0)

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай

Анкета

Подкрепяте ли предложението на ГЕРБ за Велико народно събрание и промени в конституцията?