Трио на "Пловдив 2019" с 10 медала от турнир "Бриз"

Трио на Плувен клуб "Пловдив 2019" спечели седем златни, два бронзови и един бронзов медал от международния турнир "Бриз", който се проведе през уикенда на най-модерния плувен комплекс на Балканите - "Парк Арена" в Бургас.

Общо 400 плувци от 6 държави (Румъния, Испания, Молдова, Сърбия и Северна Македония) се пуснаха в надпреварата.

Анита Радулова спечели четири златни медала и с това и приза за най-добър състезател до 10 години. Лора Пехливанова е с три златни, сребърен и бронзов медал и второ място комплексно при 12-годишните. Брат и Николай Пехливанов (16 години) спечели сребърен и бронзов медал.