Три златни медала за Команов тим в Шумен

Петър Тарълов, Евгени Тонев и Ангел Гюрджийски спечелиха титлите

Отлично се представиха състезателите от Команов тим на силния международен турнир по карате киокушин за Купа Шумен. От града под Илчов баир със златни медали се завърна Петър Тарълов - младши при децата в категория до 30 кг.. До първото място Тарълов стигна след четири безапелационни победи по точки и една с нокаут. Евгени Тонев при мъжете и Ангел Гюрджийски при юношите също спечелиха категориите си.

Димитър Дръндаров при мъжете и Петър Бодуров при юношите станаха втори, а при момичетата до 8 години Кармела Гешева се окичи с бронзов медал.

В следващото състезание Open Balkan Championship Sofiq 2019 Команов тим ще бъде представен от Петър Тарълов, Евгени Команов, Диана Харизанова и Антонио Гатев.