Следвайте ни

Шест титли и 10 медала за Пловдив от Националното под 18 г.

viber icon

Шест титли и 10 медала спечелиха атлетите от Пловдив в първия ден от Национлания шампионат под 18 години, който се провжеда на стадион "Васил Левски" в столицата.

Венелин Камбуров спечели първо място на 100 метра с личен резултат 10.84, което е покрит норматив за Балкански игри.
 

юноши

100 м - 1. Венелин Камбуров Локомотив 10,84, Мартин Димитров Локомотив 11,11 DQ, 18.  Мартин Нури Тракия 96 11,71, 26. Владимир Кирчев СК Галакси 11,90, 32. Васил  Русенов Локомотив 12,13, 34. Рангел  Томов Ботев 12,14, 44.  Тодор Матанов Локомотив 13,08

400 м - 1. Любослав Петров ЦСКА-София 50,41, 10. Ивайло Андреев СК Галакси 55,45, 12. Атанас Иванов Хебър 55,77, 13. Стоян Стаматов Тракия 56,13, 27. Димитър Мърков Хебър 61,22, 29.  Петър  Йончев Тракия 62,69, 30. Валентин Дачков Тракия 64,65

4 х 100 м - 1. Локомотив 45,72...5. СК Галакси 47,98

овчарски скок - 1. Николай Иванов Дунав 340, 2.  Юлиян Минчев Тракия 96 320, 3.  Ангел Бахчеванов Тракия 96 320, 3 . Мартин  Неделев Тракия 96 320, 6.  Ивайло Манчев Тракия 96 300, и.к.  Евгени Енев Тракия 96 480, и.к. Алекс Любенов СК Приорити 480

диск - 1 . Владислав Димитров Лудогорец 48,42, 3. Венко Павлов Тракия 96 40,96, 14. Владимир Владимиров Тракия 96 29,22, 16. Кирил-Константин Стой Тракия 96 27,08

момичета

100 м 1. Мила  Димитрова Енерджи 12,28, 3.  Александра Коларова Локомотив 12,63, 4.  Савина Станчева Тракия 96 12,69, 10. Маргарита Василева Локомотив 13,04, 20. Евгения Ангелова  Локомотив 13,39, 23. Ана-Габриела Радкова Локомотив 13,44, 26. Василена Гюлеметова Локомотив 13,65, 27. Петя Бозукова Ботев 13,71, 29.  Катрин Самоковлиева Локомотив 13,81, 31.  Маргарита Костадинова Ботев 13,93, 34.  Анелия Ненкова СК Галакси 14,13, 43  Габриела  Илиева Ботев 14,41, 47. Магдалена Нешкова Ботев 14,78, 48. Деница Борисова Локомотив 14,93, 50. София Милева Хебър 15,22

100 м преп - 1. Веселина Димитрова Тракия 96 15,08, 2. Пламена Чакърова Ботев 15,34, 12. Елеонора Божинова СК Галакси 19,56

400 м - 1. Христина Спасова Атлетик-София 59,63, 26. Камелия Панчева Локомотив 65,64 

4 х 100 м - 1. Локомотив 50,28, 6. Ботев 52,48 

скок дължина - 1. Пламена Миткова  Локомотив 5,66, 2. Йоана Георгиева Локомотив 5,48, 4. Петя Софийска Локомотив 5,28, 7.  Петя Бозукова Ботев 5,14, 9. Пламена Чакърова Ботев 5,01, 10.  Маргарита Костадинов Ботев 4,86, 17.  Габриела  Илиева Ботев 4,56, 21. Ива Кушинова Ботев 4,48, 25. Магдалена Нешкова Ботев 4,44, 27. Ивон Топчиева СК Галакси 4,34, 28.  Миряна Вълчева СК Галакси 4,19, 29. Теодора Георгиева Локомотив 4,05, 30 Елеонора Божинова СК Галакси 3,97, 31  Мария Маджарова Локомотив 3,66   

овчарски скок - 1.  Йова Петрова Дунав 320, 2. Ванеса Димитрова Тракия 96 240, и.к. Мария Капушева Тракия 96 320

диск - 1. Ивелина Милкова Дунав 34,40, 3. Дияна Булкина Тракия 96 33,11, 10. Пламена  Байрактаров Тракия 96 21,45 

Юлиян Ангелов

Юлиян Ангелов

Журналист - екип "Спорт"

Юлиян Ангелов от юни 1992 година работи в спортния екип на вестник "Марица". Към момента и за Спорт в marica.bg.   Още

Още от категорията

Виж всички

Коментари (0)

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай

Анкета

За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?