Николай Георгиев с титла от фехтовката на "Купа Бургас"

Николай Георгиев (Тракия Пловдив) спечели златния медал при момчетата до 12 години на международния турнир за „Купа Бургас“. За отличията в зала "Бойчо Брънзов" спориха 59 фехтовачи от България и Румъния до 12 години – 28 момчета и 31 момичета. Инес Шопова (Пловдив БГ) остана пета при момичетата до 12 години.

При момичетата да 14 години Ана Франческа Качулева (Пловдив БГ) завърши на седмо място

Резултатите:
Момичета до 14 години: 1. Калина Атанасова Свечников, 7. Ана Франческа Качулева Пловдив БГ; Момчета до 14 години: 1. Никола Господинов Младост

Момичета до 12 години: 1. Ива Власева ЦСКА, 5. Инес Шопова Пловдив БГ; Момчета до 12 години: 1. Николай Георгиев Тракия