Девет титли за Аеробика-АМД от Държавното за деца, юноши и девойки

Девет златни, сребърен и пет бронзови медала завоюваха състезателите на Аеробика-АМД на приключилото вчера в спортна зала "Строител" Държавно отборно първенство по спортна аеробика за деца, юноши и девойки.

Класиране в отборната надпревара по възрастови групи: 2 място в отборната надпревара при деца младша възраст, 3 място в отборната надпревара при деца старша възраст, 1 място в отборното класиране при юноши и девойки младша възраст, 1 място в отборното класиране при юноши и девойки старша възраст.

Ето и медалистите в отделните възрастови групи и категории:

Възрастова група Юноши и девойки Старша възраст:

1 място Борислава Иванова - кат. "Индивидуално девойки"
2 място Радина Лулчева - кат. "Индивидуално девойки"
3 място Никол Черпокова - кат. "Индивидуално девойки"
4 място Алекс Ангелова
1 място Христо Манолов - кат. "Индивидулано юноши"
1 място Б. Иванова, Х.Манолов - кат. "Смесени двойки"
1 място Р.Лулчева, А.Ангелова, Н.Черпокова - кат."Тройки"
1 място Р.Лулчева, А.Ангелова, Н.Черпокова, Б.Иванова, Х.Манолов - кат."Групи"

Възрастова група Юноши и девойки Младша възраст

3 място Моника Джамбова кат. "Индивидулано девойки"
1 място Александър Мишинков - Кат."Индивидулано юноши"
1 място Х.Златанова, А. Мишинков - Кат."Смесени двойки"
1 място Х.Златанова, И.Стамова, М.Джамбова - кат."Тройки"
1 място Х.Златанова, И.Стамова, М.Джамбова,А. Мишинков, А.Куманова - кат."Групи"

Възрастова група Деца старша възраст

4 място за тройката ни в състав И.Агова, М.Черпокова, Д.Делчева
3 място М.Тандова, Т.Рибарова, М.Черпокова, А.Пашова, Д.Делчева - кат."Групи
Възрастова група деца младша възраст
4 място Е. Караджова, И.Рибарова и М. Славчева - кат."Тройки"
3 място В.Генкова, Стела Куртева, Е. Караджова, И.Рибарова и М. Славчева - кат."Групи"

С това състезание спортният календар за Възрастова група деца старша възраст приключи, а на всички останали състезатели на клуба предстои участие в 11 то издание на Международният турнир по PLOVDIV CUP AEROBICS OPEN, който ще се състои в периода 23 - 25 октомври в Палата 6 на Панаирния град.