64
Следвайте ни

7 титли и 32 медала за плувците ни на старта на турнир "Пловдив"

viber icon

Седем титли и 32 медала спечелиха пловдивските плувци в ранната сесия на турнир "Пловдив". Състезатели от 30 клуба взимат участие в състезанието, организирано от ПК "Спринт" със съдействието на Община "Пловдив". Седмото издание на турнира се провежда след година прекъсване заради пандемията.

"Спринт" имат досега 4 първи, 1 второ и 3 трети места. "Пловдив 2019" е с три титли, 7 сребърни и 10 бронзови отлиция. "Младост 91" имат 3 сребърни и 1 бронзов медал.

Резултатите на пловдивските плувци от ранната сесия:    

50 м бътерфлай 
жени:
А (17 г): 1. Александра Димитрова 05 Спринт 29.09, 3. Яна Кръстева  05 Пловдив 2019 30.79, 4. Лиляна Георгиева Спринт 33.16, 6. Александра Янакиева Спринт 34.24, 8. Габриела Стоянова 06 Пловдив 2019 35.78, 4. Виктория Христева Пловдив 2019 33.25, 7. Моника Китанова 08 Спринт 35.78
С (12 г): 1. Лора Янкова Левски 33.89, 7. Кристиана Пенкова Пловдив 2019 37.43, 9. Теордора Бахчеванска Пловдив 2019 39.20, 13. Силвия Гарти Пловдив 2019 43.26
D (10 г): 1. Лили Илкова Левент 36.52, 6. Боряна Янева Пловдив 2019 40.93, 23. Радина Меретева Пловдив 2019 55.11, 24. Ема Димитрова 11 Пловдив 2019 55.40

мъже:
А (17 г): 1. Брам-Джуниър Шриер 04 Добруджа27.71, 3. Деян Влахов Пловдив 2019 27.90, 4. Веселин Кузмов Спринт 29.56, 5. Владимир Димитров Спринт 29.81, 7. Георги Ангелов Спринт 30.07, 12. Минко Ботев Младост'91 33.39
В (14 г): 1. Владо Нейков Добруджа 27.84, 9. Божидар Бичев Младост'91 34.34
С (12 г): 1. Кристиан Тодоров 09 Пловдив 2019 31.94, 2. Грант Авагян  Младост'91 32.55, 3. Никола Костадинов Пловдив 2019 33.18, 4. Христо Перилов Спринт 33.55, 8. Даниел Капитанов Спринт 36.22 216
D (10 г): 1. Христо Петков Пловдив 2019 33.02, 2. Мартин Давчев Пловдив 2019 34.08, 17. Явор Недев Пловдив 2019 43.19, 20. Мартин Глухарев Спринт 46.04, 6. Алек Гевгелян Пловдив 2019 56.56 56, DSQ Йоан Тодоров 2 Пловдив 2019 57.32

200 м св. стил
жени 
А (17 г): 1. Лиляна Георгиева Спринт 2:09.16, 3. Александра Янакиева Спринт 2:18.85
В (14 г): 1. Преслава Йорданова Добруджа 2:19.63, 3. Ралица Илиева Спринт 2:25.25, 4. Йоана Стоева Спринт 2:31.78, 10. Йоанна Ангарска Спринт 2:51.03
С (12 г): 1. Зорница Христова Левски 2014 2:26.21, 7. Татяна Гилева Младост'91 2:34.67, 46. Десислава Чувалова 09 Пловдив 2019 3:09.91, 53. Анастасия Атанасова Пловдив 2019 3:28.53

мъже:
А (17 г): 1. Петър Мицин  Вихрен 1:49.30, 3. Антон Георгиев Пловдив 2019 2:02.29
В (14 г): 1. Калоян Подгорски Сандански2:05.45, 3. Мирослав Терзиев Пловдив 2019 2:13.89, 4. Слав Тодоров Младост'91 2:14.66, 11. Илиян Михайлов Пловдив 2019 2:21.81, 13. Димитър Руменлиев Спринт 2:26.93, 23. Кристан Тодоров 08 Спринт 2:47.70
С (12 г): 1. Христо Джонгалов Белмекен 2:15.98, 5. Денислав Узунов Пловдив 2019 2:27.23, 6. Христо Перилов Спринт 2:30.02, 9. Владислав Дерменджиев Спринт 2:32.74, 14. Христо Георгиев Пловдив 2019 2:35.56, 17. Грант Авагян  Младост'91 2:36.66, 22. Атанас Ангарски Спринт 2:41.14, 40. Даниел Самоковарев Спринт 2:47.73, 66. Томислав Терзиев Пловдив 2019 3:17.16, DNS Гюлестан Мехмедов Спринт
E. Пламен Пенков Пловдив 2019 2:16.75 

50 м гръб
жени:
А (17 г): 1. Александра Димитрова Спринт 30.08, 3. Тиана Темелкова Спринт 31.43
В (14 г): 1. Теодора Ракова Каменград 32.41, 2. Яница Карлова Младост'91 33.38, 4. Виктория Христева Пловдив 2019 34.72, 5. Ана Секуловска Пловдив 2019 35.34, 7. Йоана Стоева Спринт 35.61
С (12 г): 1. Елица Овчарова Чепинец 32.01, 2. Тереза Боом Пловдив 2019 32.10, 5. Анита Радулова 10 Пловдив 2019 36.12, 15. Силвия Гарти Пловдив 2019 43.03, 19. Десислава Чувалова 09 Пловдив 2019 45.65, DSQ Ивайла Илиева Спринт 49.36
D (10 г): 1. Божидара Борисова Пирин 36.70, 18. Габриела Кирева Спринт 46.21, 22. Ема Димитрова 11 Пловдив 2019 49.23, 26. Радинав Меретева Пловдив 2019 54.11

мъже:
А (17 г): 1. Брам-Джуниър Шриер Добреджа 28.92, 3. Илиян Вардинов Пловдив 2019 30.07
В (14 г): 1. Димитър Кулев Пирин 30.63, 5. Милко Панчев Спринт 34.33
С (12 г): 1. Константин Колев Бриз 32.67, 2. Кристиан Тодоров 09 Пловдив 2019 33.31, 3. Никола Костадинов Пловдив 2019 35.35, 6. Виктор Павлов Пловдив 2019 36.19, 9. Атанас Ангарски Спринт 37.92, 13. Даниел Капитанов Спринт 39.50, 22. Томислав Терзиев Пловдив 2019 49.07, DNS Георги Калпаков Спринт
D (10 г): 1. Виктор Гинев Бургас 37.18, 10. Явор Недев Пловдив 2019 41.87, 24. Алек Гевгелян Пловдив 2019 50.08

200 м бруст
жени: 
А (17 г): 1. Калина  Николаева Черно море 2:41.34, 2. Преслава Зокова Младост'91 2:45.66
В (14 г): 1. Мария Ангелова Нерея 3:07.27
С (12 г): 1. Габриела Величкова Нерея 2:54.31, 2. Надя Рахман Пловдив 2019 3:07.00, 3. Лора Шаранкова Пловдив 2019 3:12.34

мъже: 
А (17 г): 1. Стефан Костов Делфин 2:37.13, DNS Симеон Станоев Mладост'91
В (14 г): 1. Явор Стефанов Спринт 2:37.26, 4. Илиян Михайлов 07 Пловдив 2019 3:02.02
С (12 г): 1. Ерик Сталев Левски 2:57.85, 3. Боян Тончев Пловдив 2019 3:14.50

200 м бътерфлай
жени:
А (17 г): 1. Яна Кръстева  05 Пловдив 2019 2:35.39, 2. Габриела Стоянова Пловдив 2019 2:47.27, 3. Божидара Илчева Младост'91 2:54.31
В (14 г): 1. Цветомира Боянова Спринт Сф 2:41.87, 2. Рая Петрова Спринт 2:49.19, 4. Моника Китанова 08 Спринт 3:09.26

мъже:
А (17 г): 1. Петър Мицин Вихрен 2:04.12, 2. Деян Влахов Пловдив 2019 2:17.16, 4. Петър Петров Пловдив 2019 2:27.17
В (14 г): 1. Стоян Цанев Каменград 3:01.42, 2. Илиян Михайлов Пловдив 2019 3:06.20

Юлиян Ангелов

Юлиян Ангелов

Журналист - екип "Спорт"

Юлиян Ангелов от юни 1992 година работи в спортния екип на вестник "Марица". Към момента и за Спорт в marica.bg.   Още

Още от категорията

Виж всички

Коментари (0)

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай

Анкета

Какво е най-важното, което новото правителство трябва да свърши в следващите месеци?