64

48 медала за плувците на Пловдив 2019 от турнир в Сандански

12 златни, 20 сребърни и 16 бронзови медала спечелиха плувците на "Пловдив 2019" от завършилия днес турнир "Спартак" в Сандански.

Медал от състезанието на 50-мтровия басейн в южния град спечели и Кристиана Георгиева на 50 м свободен стил (29.75 сек) при жените.

Четири златни медала за Пловдив 2019 спечели и трениращият в клуба украинец Иван Грабко (50, 100, 200 бруст и 200 съчетано). С три златни в спринтовете на 50 метра (св. стил, гръб и бруст) завърши Тереза Боом. Тя има и бронзов медал на 400 св. стил.

Резултатите на пловдивските плувци:

50 м св. стил
жени:
В (10 г): 9. Антониа Митева ВСИ 42.69
D (12-13 г): 7. Боряна Янева Пловдив 2019 33.06
Е (14-15 г): 1. Тереза Боом Пловдив 2019 30.09
F (16+ г): 4. Анна Тонева Пловдив 2019 30.80
мъже:
В (10 г): 6. Мартин Качулев ВСИ 38.17, 10. Виктор Гаджев ВСИ 40.00, 14. Димитър Колев ВСИ 42.68
С (11 г): 22. Виктор Вълков ВСИ 44.69
D (12-13 г): : 22. Димитър Костов ВСИ 34.29, 32. Михаил Тарнаров Пловдив 2019 35.68, 36. Томислав Терзиев Пловдив 2019 35.92 197, 37. Деан Анастасов Пловдив 2019 35.97, 40. Симеон Славов ВСИ 36.49, 55. Гюнер Вели ВСИ 41.22
Е (14-15 г): 7. Боян Йорданов ВСИ 29.16, 33. Виктор Павлов Пловдив 2019 31.69 287, 35. Данаил Вулев ВСИ 31.99, 50. Никола Райчев Пловдив 2019 34.60
F (16+ г): 34. Георги Чорлев ВСИ 30.02

200 м бруст
жени:
D (12-13 г): 3. Лора Шаранкова Пловдив 2019 3:12.30, 10. Ема Димитрова Пловдив 2019 3:48.66
Е (14-15 г): 4. Лада Донец Пловдив 2019 3:09.96, 5. Надя Рахман Пловдив 2019 3:12.92
F (16+ г): 7. Габриела Петрова Пловдив 2019 3:11.61
мъже:
D (12-13 г): 2. Христо Петков Пловдив 2019 3:04.55, 9. Ефе Мустафа ВСИ 3:20.91
Е (14-15 г): 2. Никола Кисьов Пловдив 2019 2:59.50, 4. Мартин Гаджев ВСИ 3:02.82, 6. Боян Тончев Пловдив 2019 3:12.96
F (16+ г): 1. Иван Грабко Пловдив 2019 2:24.05, 4. Деян Влахов Пловдив 2019 2:41.12, 10. Ян Руд Пловдив 2019 2:56.22

100 м бътерфлай
жени:
D (12-13 г): 7. Лора Шаранкова Пловдив 2019 1:20.91, 10. Теодора Бахчеванска Пловдив 2019 1:26.70
Е (14-15 г): 5. Мария Анастасова Пловдив 2019 1:16.60
мъже:
D (12-13 г): 7. Мартин Давчев Пловдив 2019 1:19.82
Е (14-15 г): 4. Кристиан Тодоров Пловдив 2019 1:05.45, 5. Никола Костадинов Пловдив 2019 1:11.50

400 м съчетано
жени:
D (12-13 г): 1. Анита Радулова Пловдив 2019 5:45.87
Е (14-15 г): 2. Александра Шаранкова Пловдив 2019 5:58.83
мъже:
D (12-13 г): 2. Борис Александров Пловдив 2019 6:03.79
Е (14-15 г): 1. Мирослав Терзиев Пловдив 2019 5:17.82, 7. Денислав Узунов Пловдив 2019 5:52.48
F (16+ г): 2. Антон Георгиев Пловдив 2019 4:53.53, 9. Кристиан Билянов Пловдив 2019 5:29.46, 14. Илиан Михайлов Пловдив 2019 5:51.27

50 м бруст
мъже:
В (10 г): 6. Виктор Гаджев ВСИ 53.16, 11. Димитър Колев ВСИ 58.44 87, 14. Мартин Качулев ВСИ 59.83
С (11 г): 20. Виктор Вълков ВСИ 1:04.23
D (11-12 г): 10. Ефе Мустафа ВСИ 45.96, 13. Симеон Славов ВСИ 47.76, 17. Гюнер Вели ВСИ 52.21
Е (14-15 г): 5. Мартин Гаджев ВСИ 39.22, 6. Никола Кисьов Пловдив 2019 39.49, 11. Боян Тончев Пловдив 2019 41.55, 16. Никола Райчев Пловдив 2019 45.37
F (16+ г): 1. Иван Грабко Пловдив 2019 31.42, 7. Ян Руд Пловдив 2019 35.58, 9. Георги Чорлев ВСИ 39.20
жени:
В (10 г): 6. Антониа Митева ВСИ 59.70
D (11-12 г): 17. Ема Димитрова Пловдив 2019 52.93
Е (14-15 г): 1. Тереза Боом Пловдив 2019 38.27, 2. Мария Анастасова Пловдив 2019 38.36, 5. Лада Донец Пловдив 2019 40.14
F (16+ г): 9. Габриела Петрова Пловдив 2019 42.38
200 м гръб
мъже:
D (11-12 г): 2. Борис Александров Пловдив 2019 2:46.42, 8. Ростислав Петков ВСИ 3:10.60, 9. Мирослав Ташев ВСИ 3:12.75
Е (14-15 г): 6. Денислав Узунов Пловдив 2019 2:41.00
F (16+ г): 2. Илиян Вардинов Пловдив 2019 2:18.27, 3. Антон Георгиев Пловдив 2019 2:23.05
жени:
D (11-12 г): 2. Анита Радулова Пловдив 2019 2:36.40, 9. Теодора Бахчеванска Пловдив 2019 3:07.06

100 м св стил
мъже:
D (11-12 г): 8. Мартин Давчев Пловдив 2019 1:11.07, 12. Димитър Костов ВСИ 1:13.56, 57. Гюнер Вели ВСИ 1:34.71
Е (14-15 г): 7. Боян Йорданов ВСИ 1:05.46, 29. Данаил Вулев ВСИ 1:11.09, 34. Виктор Павлов Пловдив 2019 1:11.78
F (16+ г): 23. Деян Влахов Пловдив 2019 1:00.20, 33. Ян Руд Пловдив 2019 1:03.15, 42. Георги Чорлев ВСИ 1:06.06
жени:
F (16+ г): 5. Кристиана Георгиева Младост'91 1:06.84, 10. Анна Тонева Пловдив 2019 1:10.06

200 м съчетано
мъже:
D (11-12 г): 2. Христо Петков Пловдив 2019 2:44.90, 13. Денислав Карев ВСИ 3:16.07
Е (14-15 г): 2. Мирослав Терзиев Пловдив 2019 2:28.08, 4. Кристиан Тодоров Пловдив 2019 2:34.04
F (16+ г): 1. Иван Грабко Пловдив 2019 2:13.82, 3. Антон Георгиев Пловдив 2019 2:16.78, 4. Илиян Вардинов Пловдив 2019 2:19.82, 11. Кристиан Билянов Пловдив 2019 2:35.12, 15. Илиан Михайлов Пловдив 2019 2:44.24
жени:
D (11-12 г): 2. Лора Шаранкова Пловдив 2019 2:54.10, 6. Боряна Янева Пловдив 2019 3:06.64
Е (14-15 г): 2. Александра Шаранкова Пловдив 2019 2:49.03, 5. Надя Рахман Пловдив 2019 2:51.99
F (16+ г): 8. Анна Тонева Пловдив 2019 2:57.59

4 по 50 св. стил
мъже:
D (11-12 г): 3. Пловдив 2019 (Мартин Давчев, Михаил Тарнаров, Борис Александров, Христо Петков) 2:10.44
жени:
D (11-12 г): 2. Пловдив 2019 (Анита Радулова, Теодора Бахчеванска, Боряна Янева, Лора Шаранкова) 2:10.43

50 м гръб
жени:
В (10 г): 6. Антониа Митева ВСИ 47.97
D (11-12 г): 3. Анита Радулова Пловдив 2019 36.50, 13. Боряна Янева Пловдив 2019 41.57
Е (14-15 г): 1. Тереза Боом Пловдив 2019 33.87, 3. Александра Шаранкова Пловдив 2019 34.41

50 м гръб
мъже:
В (10 г): 7. Виктор Гаджев ВСИ 45.99, 9. Мартин Качулев ВСИ 46.59, 11. Димитър Колев ВСИ 47.55
С (11 г): 21. Виктор Вълков ВСИ 54.84
D (11-12 г): 3. Борис Александров Пловдив 2019 35.75, 19. Деан Анастасов Пловдив 2019 46.14
Е (14-15 г): 9. Боян Йорданов ВСИ 35.56, 12. Данаил Вулев ВСИ 37.77, 15. Виктор Павлов Пловдив 2019 38.81

200 м св. стил
жени:
D (11-12 г): 9. Теодора Бахчеванска Пловдив 2019 2:46.14, 33. Ема Димитрова Пловдив 2019 3:18.02
F (16+ г): 12. Анна Тонева Пловдив 2019 2:39.29
мъже:
D (11-12 г): 9. Димитър Костов ВСИ 2:34.96, 20. Денислав Карев ВСИ 2:48.02, 30. Симеон Славов ВСИ 2:55.15, 38. Михаил Тарнаров Пловдив 2019 3:03.49, 39. Томислав Терзиев Пловдив 2019 3:03.7541. Мирослав Ташев ВСИ 3:05.83, 43. Ростислав Петков ВСИ 3:06.20, 51. Деан Анастасов Пловдив 2019 3:22.39, 52. Гюнер Вели ВСИ 3:23.13
Е (14-15 г): 23. Данаил Вулев ВСИ 2:35.54, 36. Никола Райчев Пловдив 2019 2:50.75
F (16+ г): 13. Кристиан Билянов Пловдив 2019 2:15.24, 28. Георги Чорлев ВСИ 2:24.89, 30. Илиан Михайлов Пловдив 2019 2:25.19

100 м бруст
жени:
Е (14-15 г): 1. Лада Донец Пловдив 2019 1:25.08, 6. Надя Рахман Пловдив 2019 1:30.33
F (16+ г): 12. Габриела Петрова Пловдив 2019 1:33.55
мъже:
D (11-12 г): 3. Христо Петков Пловдив 2019 1:26.81, 10. Мартин Давчев Пловдив 2019 1:33.10, 12. Ефе Мустафа ВСИ 1:34.00
Е (14-15 г): 2. Мирослав Терзиев Пловдив 2019 1:16.98, 5. Никола Кисьов Пловдив 2019 1:23.00, 6. Мартин Гаджев ВСИ 1:23.50, 8. Денислав Узунов Пловдив 2019 1:29.25, 11. Боян Тончев Пловдив 2019 1:31.10
F (16+ г): 1. Иван Грабко Пловдив 2019 1:06.89, 10. Ян Руд Пловдив 2019 1:19.18

200 м бътерфлай
жени:
Е (14-15 г): 2. Мария Анастасова Пловдив 2019 3:01.64
мъже:
Е (14-15 г): 1. Кристиан Тодоров Пловдив 2019 2:28.32, 3. Никола Костадинов Пловдив 2019 2:54.93
F (16+ г): 3. Деян Влахов Пловдив 2019 2:22.92

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай
0 коментара

Анкета

Кой е най-добрият изход от политическата криза у нас?