64

27 титли и 53 медала за пловдивското плуване от турнир "Пирин"

27 златни, 35 сребърни и 18 бронзови медала спечелиха пловдивските плувци от проведения през уикенда турнира "Пирин" в Благоевград.

В отборното класиране Спринт е на 6-о място с 11 златни, 13 сребърни и 5 бронзови отлиция. ВСИ има 6 златни, 17 сребърни и 6 бронзови медала и е на 10-о място. Пловдив 2019 е с 5, 4, 5 на 13-о място, а Младост'91 е 14-и с 5 златни, един сребърен и 1 бронзов медал.

Калина Николаева (Спринт) и Кристиана Георгева (Младост') имат в акитав си по 3 златни и 1 бронзов медал.

Класирнията на пловдивчани в турнира:

50 м св. стил
жени:
E (11): 1. Андреа Георгиева ВСИ 32.70
C (13-14): 16. Силвия Гарти Пловдив 2019 34.16
B (16-17): 2. Александра Димитрова Спринт 28.15
A (18+): 1. Кристиана Георгиева Младост'91 28.63, 6. Александра Янакиева Спринт 31.66

100 м св. стил
мъже:
F (9-10): 17. Калоян Кънчев Пловдив 2019 1:39.68
E (10-11): 4. Мартин Давчев Пловдив 2019 1:14.36, 14. Михаил Търнаров Пловдив 2019 1:30.04, 15. Алек Гелгелян Пловдив 2019 1:33.07
D (12): 25. Томислав Терзиев Пловдив 2019 1:25.79, 28. Никола Пашов ВСИ 1:29.34
C (13-14): 5. Мартин Юсев Младост'91 1:02.68
A (18+): 6. Иван Алмаджиев Младост'91 57.88
жени:
E (10-11): 2. Андреа Георгиева ВСИ 1:10.84, 8. Боряна Янева Пловдив 2019 1:19.98, 12. Габриела Кирева Спринт 1:26.12
D (12): 6. Теодора Бахчеванска Пловдив 2019 1:16.49
C (13-14): 22. Силвия Гарти Пловдив 2019 1:16.36
B (15-16): 1. Тиана Темелкова Спринт 1:01.58, 3. Яница Карлова Спринт 1:04.18
A (18+): 1. Кристиана Георгиева Младост'91 1:01.70

200 м св. стил
мъже:
E (10): 5. Христо Петков Пловдив 2019 2:32.92, 9. Мартин Давчев Пловдив 2019 2:43.89, 15. Никола Каракорев ВСИ 2:51.82, 20. Кирил Янков ВСИ 3:06.89, 21. Явор Недев Пловдив 2019 3:08.34, 24. Алек Гелгелян Пловдив 2019 3:28.99
D (11): 25. Кирил Кисов ВСИ 2:59.82, 28. Яни Генчев ВСИ 3:02.57, 29. Томислав Терзиев Пловдив 2019 3:10.01, DSQ Никола Пашов ВСИ 3:16.04
C (13-14): 3. Мартин Юсев Младост'91 2:17.27, 14. Емир Салимов ВСИ 2:29.47
В (15-16): 7. Владимир Димитров Спринт 2:06.44, 13. Слав Тодоров Спринт 2:14.77
жени:
E (10): 9. Боряна Янева Пловдив 2019 2:51.80, 15. Габриела Кирева Спринт 3:03.35, 17. Манола Славова ВСИ 3:07.37, 19. Мария Русева Пловдив 2019 3:10.67, 26. Ема Димитрова Пловдив 2019 3:26.17
D (12): 8. Теодора Бахчеванска Пловдив 2019 2:50.53
C (13-14 г.): 4. Ралица Илиева Спринт 2:29.94, 15. Силвия Гарти Пловдив 2019 2:52.88
B (16-17): 2. Лиляна Георгиева Спринт 2:11.89, 4. Тиана Темелкова Спринт 2:14.29
A (18+): 1. Кристиана Георгиева Младост'91 2:19.18, 3. Александра Янакиева Спринт 2:23.77

400 м св стил
мъже:
С: 5. Младен Петров ВСИ 4:53.25, 6. Виктор Ловчалиев ВСИ 4:57.66
В: 4. Владимир Димитров Спринт 4:28.80, 10. Слав Тодоров Спринт 4:44.47
жени:
D (12): 3. Анита Радулова Пловдив 2019 5:27.05
C (13-14 г.): 2. Рая Петрова Спринт 4:57.32, 3. Ралица Илиева Спринт 5:02.79, 7. Александра Лишева ВСИ 5:35.36
B (16-17): 2. Лиляна Георгиева Спринт 4:37.14
А: 1. Калина Николаева Спринт 4:30.09, 2. Александра Янакиева Спринт 5:03.99

800 м св. стил
жени:
C (13-14 г.): 2. Ралица Илиева Спринт 10:29.63, 5. Александра Лишева ВСИ 11:22.15
B (16-17): 1. Лиляна Георгиева Спринт 9:22.21
A (18+): 1. Калина Николаева Спринт 9:16.81

50 м гръб
мъже:
F (9-10 г): 16. Калоян Кънчев Пловдив 2019 54.47, 27. Васил Матански Пловдив 2019 1:07.37
E (11): 3. Борис Александров Пловдив 2019 36.23, 8. Кирил Янков ВСИ 41.49, 13. Явор Недев Пловдив 2019 45.01, 17. Алек Гелгелян Пловдив 2019 51.57
D (12): 6. Яни Генчев ВСИ 40.45, 10. Кирил Кисов ВСИ 42.95, 13. Никола Пашов ВСИ 44.27
C (13-14 г.): 3. Виктор Ловчалиев ВСИ 31.81
жени:
E (11): 1. Андреа Георгиева ВСИ 37.29, 5. Ема Димитрова ВСИ 38.48, 13. Ема Димитрова Пловдив 2019 44.18
D (12): 8. Теодора Бахчеванска Пловдив 2019 40.13
C (13-14 г.): 2. Живка Бонева ВСИ 34.09, 7. Кристиана Калчева ВСИ 35.82, 24. Силвия Гарти Пловдив 2019 40.38
B (16-17): 1. Александра Димитрова Спринт 32.12
A (18+): 2. Калина Николаева Спринт 32.73

100 м гръб
мъже:
F (9-10г): 6. Велизар Иванов Пловдив 2019 1:35.33, 13. Калоян Кънчев Пловдив 2019 1:51.57
E (11): 1. Борис Александров Пловдив 2019 1:15.91, 2. Никола Караколев ВСИ 1:15.95, 3. Явор Недев Пловдив 2019 1:34.90
C (13-14 г.): 2. Виктор Ловчалиев ВСИ 1:09.23
жени:
E (11): 1. Ема Димитрова ВСИ 1:20.89, 3. Андреа Георгиева ВСИ 1:23.01, 9. Мария Русева Пловдив 2019 1:37.77
D (12): 3. Анита Радулова Пловдив 2019 1:16.26
B (16-17): 2. Тиана Темелкова Спринт 1:11.96

200 м гръб
мъже:
D (12): 7. Яни Генчев ВСИ 3:01.97
C (13-14 г.): 2. Виктор Ловчалиев ВСИ 2:31.57, 10. Емир Салимов ВСИ 2:47.66
жени:
D (12): 2. Анита Радулова Пловдив 2019 2:40.04, 5. Теодора Бахчеванска Пловдив 2019 3:04.85
C (13-14 г.): 2. Живка Бонева ВСИ 2:38.97
B (16-17): 2. Тиана Темелкова Спринт 2:34.65

50 м бруст
мъже:
F (9-10г): 13. Велизар Иванов Пловдив 2019 57.00, 15. Михаил Русев Пловдив 2019 1:00.03
E (11): 1. Христо Петков Пловдив 2019 39.75, 2. Борис Александров Пловдив 2019 44.57, 3. Кирил Янков ВСИ 48.02
D (12): 11. Яни Генчев ВСИ 45.66, 13. Кирил Кисов ВСИ 47.44
C (13-14 г.): 2. Младен Петров ВСИ 36.05, 4. Валентин Роснев ВСИ 36.95
жени:
E (11): 2. Аната Христозова ВСИ 40.89, 5. Ема Димитрова ВСИ 44.15, 6. Александра Аливонова ВСИ 45.85, 11. Боряна Янева Пловдив 2019 47.84, 18. Ема Димитрова Пловдив 2019 52.42, 19. Манола Славова ВСИ 52.50
C (13-14 г.): 1. Рая Петрова Спринт 36.37, 3. Кристиана Калчева ВСИ 39.04

100 м бруст
мъже:
F (9-10г): 8. Михаил Русев Пловдив 2019 2:11.60
E (11): 2. Кирил Янков ВСИ 1:44.33, 5. Явор Недев Пловдив 2019 1:47.58, 7. Михаил Търнаров Пловдив 2019 1:56.65
D (12): 12. Кирил Кисов ВСИ 1:40.75
C (13-14 г.): 1. Валентин Роснев ВСИ 1:19.17, 2. Младен Петров ВСИ 1:19.64
E (11): 3. Анета Христозова ВСИ 1:32.30, 4. Ема Димитрова ВСИ 1:34.45, 7. Александра Аливонова ВСИ 1:39.02, 9. Мария Русева Пловдив 2019 1:42.16, 10. Боряна Янева Пловдив 2019 1:43.25, 14. Ема Димитрова Пловдив 2019 1:49.99,17. Манола Славова ВСИ 2:04.49
C (13-14 г.): 2. Кристиана Калчева ВСИ 1:23.01
B (16-17): 3. Яница Карлова Спринт 1:20.24

200 м бруст
мъже:
C (13-14 г.): 2. Младен Петров ВСИ 2:50.34, 3. Валентин Роснев ВСИ 2:50.98
жени:
C (13-14 г.): 1. Кристиана Калчева ВСИ 2:55.81, 5. Александра Лишева ВСИ 3:15.71
B (16-17): 2. Яница Карлова Спринт 2:51.01

50 м бътерфлай
мъже:
F (9-10г): 5. Велизар Иванов Пловдив 2019 43.38, 12. Васил Матански Пловдив 2019 57.66, 14. Михаил Русев Пловдив 2019 58.83
E (11): 3. Мартин Давчев Пловдив 2019 34.63
B (16-17): 12. Владимир Димитров Спринт 31.07
A (18+): 1. Иван Алмаджиев Младост'91 26.18
жени:
E (11): 2. Анета Христозова ВСИ 37.12, 7. Александра Аливонова ВСИ 41.57
C (13-14 г.): 2. Живка Бонева ВСИ 32.19, 10. Моника Китанова Спринт 36.28, 12. Ралица Илиева Спринт 37.78
B (16-17): 2. Александра Димитрова Спринт 28.98, 9. Лиляна Георгиева Спринт 33.89
A (18+): 2. Кристиана Георгиева Младост'91 30.99

100 м бътерфлай
мъже:
E (11): 1. Христо Петков Пловдив 2019 1:13.76, 4. Мартин Давчев Пловдив 2019 1:22.75
B (16-17): 5. Слав Тодоров Спринт 1:08.21
жени:
E (11): 6. Александра Аливонова ВСИ 1:36.08
C (13-14 г.): 4. Моника Китанова Спринт 1:22.50
B (16-17): 1. Александра Димитрова Спринт 1:03.65

200 м бътерфлай
жени:
C (13-14 г.): 2. Живка Бонева ВСИ 2:54.65, 4. Моника Китанова Спринт 3:15.58
200 м съчетано
мъже:
E (11): 1. Христо Петков Пловдив 2019 2:48.09, 3. Борис Александров Пловдив 2019 2:51.58
B (16-17): 3. Слав Тодоров Спринт 2:30.75
жени:
E (11): 9. Габриела Кирева Спринт 3:40.57
D (12): 1. Анита Радулова Пловдив 2019 2:54.62
C (13-14 г.): 2. Рая Петрова Спринт 2:36.03
B (16-17): 1. Яница Карлова Спринт 2:35.38

400 м съчетано
мъже:
C (13-14 г.): 1. Мартин Юсев Младост'91 5:24.37
жени:
C (13-14 г.): 2. Рая Петрова Спринт 5:38.40, 5. Александра Лишева ВСИ 6:08.54
A (18+): 1. Калина Николаева Спринт 5:07.78

4 х 50 св. стил
мъже:
E+F: 2. Пловдив 2019-3 (Мартин Давчев, Явор Недев, Борис Александров, Христо Петков) 2:15.70
C+D: 4. ВСИ 2 (Виктор Ловчалиев, Валентин Роснев, Емир Салимов, Младен Петров) 1:57.50
жени:
E+F: 1. ВСИ 3 (Андреа Георгиева, Ема Димитрова, Александра Аливонова, Анета Христозова) ) 2:12.97
C+D: 6. Пловдив 2019 2 (Силвия Гарти, Теодора Бахчеванска, Боряна Янева, Анита Радулова) 2:16.16
A+B: 4 Спринт 1 (Александра Димитрова, Тиана Темелкова, Лиляна Георгиева, Калина Николаева) 1:54.33
4 х 50 съчетано
мъже:
E+F: 2. Пловдив 2019 3 (Борис Александров, Христо Петков, Мартин Давчев, Михаил Тарнаров)) 2:27.63
E+F: 2. ВСИ-3 (Ема Димитрова, Анета Христозова, Александра Аливонова, Андреа Георгиева) 2:30.32
C+D: 4. ВСИ-2 (Александра Личева, Кристиана Калчева, Живка Бонева, Манола Славова) 2:29.97, 6. Пловдив 2019-2 (Анита Радулова, Мария Русева, Теодора Бахчеванска, Силвия Гарти) 2:35.12
A+B: 1. Спринт-1 (Тиана Темелкова, Яница Карлова, Александра Димитрова, Калина Николаева) 2:06.76

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай
0 коментара

Анкета

Кой е най-добрият изход от политическата криза у нас?