Следвайте ни

14 титли и 29 медала за Тракия, Чипилски и Асеновец от кану-каяк

viber icon

14 златни, 16 сребърни и 13 бронзови медали спечелиха Тракия, Чипилски и Асеновец от Държавния отборен шампионат по кану-каяк, който се проведе на Гребния канал в Пловдив. 235 състезатели от  42 клуба участваха в надпреварата.

Днес и утре са сериите, полуфиналите и финалите при юноши и девойки младша възраст, мъже и жени.

K2 1000 Момчета
1. Станислав ПАВЛОВ, Вениир-Александрос ЖЕЛЕВ (Георги Демирев) 04:36.520, 3. Георги ВАНОВ, Никола АТАНАСОВ (Асеновец) 04:44.740, 4. Руслан ТАНЕВ, Тодор КАЦАРОВ (Тракия) 4 04:45.740, 8. Идо КОЛЕВ, Иван РАДИЧЕВ (Асеновец) 05:14.960

C1 1000 Момчета
1. Мартин НАНЧЕВ (Спорт за теб и мен) 04:51.990, 2. Каан АХМЕДОВ (Асеновец) 05:03.330, 4. Виктор БОЖИЛОВ (Тракия) 05:31.320, 5. Божидар НОЖАРОВ (Чипилски) 05:32.730, 6. Алекс ГЕОРГИЕВ (Чипилски) 05:39.610, 8. Юлиян ВАСИЛЕВ (Тракия) 05:56.790, 9. Йордан МИЛЕВ (Асеновец) 06:21.440

K1 1000 Момичета
1. Татяна КАВАРДЖИКОВА (Асеновец) 05:02.400, 6. Виктория ХАДЖИЙСКА (Асеновец) 05:44.060

K1 1000 Юноши старша
1. Преслав СИМЕОНОВ (Георги Демирев) 03:46.500, 2. Бранимир ХРИСТОВ (Чипилски) 03:49.010, 6. Марин ПОПОВ (Тракия) 04:02.650, 7. Божидар ПОПЧЕВ (Чипилски) 04:09.950, 8. Петър ИВАНОВ (Тракия) 04:17.020

C1 1000 Юноши старша
1. Михаил ФЕДИШИН (Чипилски) 04:14.150, 2. Стелян БЛИЗНАКОВ (Чипилски) 04:33.560, 3. Александър ЙОРДАНОВ (Тракия) 04:34.450, 5. Петър БОЯДЖИЕВ (Асеновец) 04:48.180, 6. Иван ГРУДЕВ (Тракия) 04:54.010, 7. Стефан ЩЕРЕВ (Чипилски) 04:54.340, 9. Мартин ЗАХАРИЕВ (Тракия) 05:32.240

K1 1000 Девойки старша
1. Йоана ГЕОРГИЕВА (Бдин) 04:26.290, 4. Габриела ФИЛЕВА (Тракия) 04:47.790, 5. Габриела КОСТОВА (Чипилски) 04:57.420, 7. Ива МАРИНОВА (Чипилски) 05:05.290

K1 1000 Момчета
1. Бранимир ДИМИТРОВ (ЦСКА) 04:22.930, 6. Станислав ПЕТКОВ (Тракия) 04:33.390, 7. Иван АНАСТАСОВ (Асеновец) 04:38.550

C2 1000 Момчета
1. Никола АТАНАСОВ, Каан АХМЕДОВ (Асеновец) 05:17.400, 2. Георги ПЕТРОВ, Георги РОМАНОВ (Тракия) 05:28.390, 3. Богомил ИВАНОВ, Ивайло ЧЕРНАШКИ (Тракия) 05:46.780, 5. Йордан ЙОРДАНОВ, Георги ДОЙЧЕВ (Асеновец) 06:44.780, 6. Алекс АБДУЛОВ, Георги АТАНАСОВ (Асеновец) 07:05.840, 7. Франк БЛЮОН, Христо ХРИСТОВ (Тракия) 07:21.740

K2 1000 Юноши старша
1. Бранимир ХРИСТОВ, Васил ХРИСТОВ (Чипилски) 03:34.690, 9. Валентин ХРИСТОВ, Божидар ПОПЧЕВ (Чипилски) 03:55.540

C2 1000 Юноши старша
1. Тодор ЧИЛИНГИРОВ, Кенан АХМЕДОВ (Асеновец) 04:01.000, 2. Василен САБАХОВ, Даниел ДОНОВ (Тракия) 04:06.690, 3. Стелян БЛИЗНАКОВ, Михаил ФЕДИШИН (Чипилски) 04:08.390, 4. Кирил ГОЧЕВ, Георги МИЛЕВ (Асеновец) 04:23.470, 5. Румен БЕБЕВ, Радостин ТЮТЮНДЖИЕВ (Асеновец), 6. Георги КОСТОВ, Росен МОСТРЕВ (Чипилски) 05:38.130

K2 1000 Девойки старша
1. Йоана БЪЧВАРОВА, Ивона ЦВЕТКОВА (Локомотив) 04:25.540, 2. Росица ИВАНОВА, Йоана ПАНАЙОТОВА (Тракия) 04:38.470

C2 500 Девойки старша
1. Мария КОСТОВА, Поля ПЕТРОВА (Тракия) 02:36.710, 2. Севинч КАРААЛИЕВА, Марияна ЧИЛИНГИРОВА (Асеновец) 02:37.540, 3. Десислава БЕРНАРДОВА, Радиана РАДОЙНОВА (Чипилски) 03:29.740, 4. Биляна ТОДОРОВА, Атанаска ТОМОВА (Асеновец) 04:00.660

C1 500 Момичета
1. Радостина АНГЕЛОВА (Тракия) 02:45.680, 2. Габриела ПАМПИРОВА (Тракия) 02:53.570, 3. Елена ЦЕНОВА (Тракия) 03:10.920, 5. Павлина ЗАГОРЧЕВА (Чипилски) 04:01.990, 6. Ния ГОДЖЕВА (Чипилски) 06:01.910

K1 500 ДецаM
1. Никола ЕНКОВ (Водна Земя) 02:36.210, 6. Николай ТАНЕВ (Тракия) 02:56.190

C1 500 ДецаM
1. Константин КОЛЕВ (Водна Земя) 03:08.410, 2. Георги БАКЪРДЖИЕВ (Тракия) 03:27.770, 4. Никола ГАРОВ (Тракия) 03:35.760, 6. Ангел РАНГЕЛОВ (Тракия) 03:48.100

K1 500 Юноши старша
1. Преслав СИМЕОНОВ (Георги Демирев) 01:47.170, 3. Васил ХРИСТОВ (Чипилски) 01:49.960, 7. Борислав ЕЛЕНОВ (Чипилски) 01:58.790, 8. Марин ПОПОВ (Тракия) 01:59.440

C1 500 Юноши старша
1. Преслав ГЕОРГИЕВ (Локомотив) 02:04.550, 2. Тодор ЧИЛИНГИРОВ (Асеновец) 02:09.220, 3. Даниел ДОНОВ (Тракия) 02:13.490, 4. Василен САБАХОВ (Тракия) 02:15.720, 5. Петър БОЯДЖИЕВ (Асеновец) 02:16.700, 6. Александър ЙОРДАНОВ (Тракия) 02:17.480, 7. Кенан АХМЕДОВ (Асеновец) 02:20.500, 8. Стефан ЩЕРЕВ (Чипилски) 02:21.070

K1 500 ДецаW
1. Зорница ХРИСТОВА (Водна Земя) 02:48.550, 4. Яна КЕХАЙОВА (Асеновец) 03:20.310

K1 500 Девойки старша
1. Йоана ГЕОРГИЕВА (Бдин 77) 02:01.230, 5. Габриела КОСТОВА (Чипилски) 02:27.740, 6. Ива МАРИНОВА (Чипилски) 02:28.710, 7. Росица ИВАНОВА (Тракия) 02:29.250, 9. Вероника ВЪЛКОВА (Тракия) 02:44.450

C1 500 Девойки старша
1. Марияна ЧИЛИНГИРОВА (Асеновец) 02:55.590, 2. Поля ПЕТРОВА (Тракия) 02:59.580, 3. Мария КОСТОВА (Тракия) 03:13.980, 4. Радиана РАДОЙНОВА (Чипилски) 03:14.490, 5. Севинч КАРААЛИЕВА (Асеновец) 03:19.310, 6. Мария ГЕШЕВА (Тракия) 03:27.850, 7. Атанаска ТОМОВА (Асеновец) 03:59.600

K2 500 Момчета
1. Симеон МЪСКОВ, Станислав ПЕТКОВ (Тракия) 01:56.180, 7. Руслан ТАНЕВ, Тодор КАЦАРОВ (Тракия) 02:22.430, 9. Идо КОЛЕВ, Иван РАДИЧЕВ (Асеновец) 02:37.370

C2 500 Момичета
1. Елена ЦЕНОВА, Радостина АНГЕЛОВА (Тракия) 03:02.060, 2. Габриела ПАМПИРОВА, Елена ЛЕСОВА (Тракия) 03:25.110, 3. Павлина ЗАГОРЧЕВА, Анастасия РОДОЙНОВА (Чипилски) 04:14.240, 4. Ния ГОДЖЕВА, Михаела ХРИСТОВА (Чипилски) 06:49.230

C1 500 Момчета
1. Мартин НАНЧЕВ (Спорт за теб и мен) 02:22.440, 2. Никола АТАНАСОВ (Асеновец) 02:30.920, 4. Виктор БОЖИЛОВ (Тракия) 02:43.550, 5. Божидар НОЖАРОВ (Чипилски) 02:47.900, 7. Алекс ГЕОРГИЕВ (Чипилски) 02:50.830, 8. Юлиян ВАСИЛЕВ (Тракия) 02:57.370, 9. Виктор ВЕЛКОВ (Асеновец) 03:01.330

K2 500 Юноши старша
1. Емилиян АТАНАСОВ, Теодор ИВАНОВ (Локомотив) 01:45.100, 9. Михаил МАДЖАРОВ, Радослав ПАНАЙОТОВ (Тракия) 02:06.190

C2 500 Юноши старша
1. Георги МИЛЕВ, Кирил ГОЧЕВ (Асеновец) 02:05.540, 2. Иван ГРУДЕВ, Мартин ЗАХАРИЕВ (Тракия) 02:10.530, 3. Румен БЕБЕВ, Радостин ТЮТЮНДЖИЕВ (Асеновец) 02:23.980, 4. Благой ДИМИТРОВ, Салим МУСТАФА (Асеновец) 02:29.710, 8. Росен МОСТРЕВ, Георги КОСТОВ (Чипилски) 02:46.700

K1 500 Момичета
1. Татяна КАВАРДЖИКОВА (Асеновец) 02:31.330, 5. Атанаска БОЙКОВА (Асеновец) 02:43.410

K2 500 Девойки старша
1. Весела ИВАНОВА, Памела ИВАНОВА (Спорт за теб и мен) 02:04.360, 3. Габриела ФИЛЕВА, Йоана ПАНАЙОТОВА (Тракия) 02:10.400

K1 500 Момчета
1. Симеон МЪСКОВ (Тракия) 01:59.570, 8. Иван АНАСТАСОВ (Асеновец) 02:15.130

C2 500 Момчета
1. Георги ПЕТРОВ, Георги РОМАНОВ (Тракия) 02:40.820, 2. Йордан МИЛЕВ, Виктор ВЕЛКОВ (Асеновец) 02:46.500, 3. Богомил ИВАНОВ, Ивайло ЧЕРНАШКИ (Тракия) 02:50.030, 6. Йордан ЙОРДАНОВ, Георги ДОЙЧЕВ (Асеновец) 03:22.930, 7. Михаил КОПРИНКОВ, Франк БЛЮОН (Тракия) 03:28.920, 8. Алекс АБДУЛОВ, Георги АТАНАСОВ (Асеновец) 03:31.960, 10. Владислав ДРЕНСКИ, Борислав ТОДОРОВ (Чипилски) 04:52.100

K2 500 Момичета
1. Миряна СЛАВКОВА, Никол АСЕНОВА (Приморец) 02:18.090, 2. Атанаска БОЙКОВА, Виктория ХАДЖИЙСКА (Асеновец) 02:25.830

Юлиян Ангелов

Юлиян Ангелов

Журналист - екип "Спорт"

Юлиян Ангелов от юни 1992 година работи в спортния екип на вестник "Марица". Към момента и за Спорт в marica.bg.   Още

Още от категорията

Виж всички

Коментари (0)

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай

Анкета

За кого бихте гласували, ако изборите бяха днес?