61

Вратарят Милосавлиевич подписа с Локо и направи първа тренировка в Анталия ВИДЕО

Локомотив Пловдив привлече вратаря  Боян Милосавлиевич. Етническият сърбин с швейцарски паспорт е второто ново попълнение пред зимната пауза след Парвиз Умарбаев, който обаче е със статут на преотстъпен от ЦСКА 1948. Преди това в първия отбор на черно-белите бяха взети Кръстю Банев и Видол Сейменски от дубъла. Милосавлиевич е с контракт за година и половина.

26-годишният страж се присъедини към лагера на Локо в Анталия. Той бе приветстван топло от новите си съотборници преди тренировката, в която взе участие на пълни обороти. Милосавлиевич може да дебютира още в утрешната контрола срещу Арка Гдиня.

С привличането на Боян, наставникът Душан Косич вече ще разполага с опитен вратар. В момента на лагера в Турция са 22-годишният Кристиан Томов и юношата Даниел Амбарцумян.

Боян Милосавлиевич е роден на 31 юли 1998 г. в Баден, Швейцария. Юноша е на Цюрих. Състезавал се е за тимовете на Ксилотимбу, ПАЕКК Кирения, АЕЗ Закакиу. За последно е бил част от тима на Анортозис.

От Локомотив традиционно пожелаха успех на Боян Милосавлиевич.

Оцени новината

Оцени новината
0/5 от 0 оценки
0/5 от 0 оценки

Анкета

Как оценявате новото редовно правителство "Желязков"?