61

Вижте пълната програма за телевизионно излъчване на Евро 2024

Нова Броудкастинг Груп и Българската национална телевизия се договориха окончателно за програмата на съвместно излъчване на UEFA EURO 2024™. Вече са разпределени срещите от най-голямото футболно събитие в Европа.

Българските зрители ще могат да проследят двубоите на най-добрите национални отбори на Стария континент в телевизионните канали NOVA, DIEMA, DIEMA SPORT 3, БНТ 1 И БНТ 3. По традиция надпреварата ще е достъпна още в каналите от премиум пакета DIEMA XTRA, онлайн на стрийминг платформата PLAY DIEMA XTRA, в спортния портал gong.bg, както и на BNT.BG, BNTNEWS.BG/SPORT и мобилното приложение BNT NEWS.

Грандиозното начало на UEFA EURO 2024™ ще бъде дадено на 14 юни в Мюнхен на един от най-модерните стадиони в света, където пред близо 70 000 по трибуните домакините на турнира от Германия ще посрещнат отбора на Шотландия. Изключителните технически възможности на съоръжението обещават незабравимо спортно изживяване, както за публиката на живо, така и за телевизионната аудитория. Нова Броудкастинг Груп и Българската национална телевизия ще направят съпричастни към събитието българските фенове от 22:00 ч. по NOVA и БНТ 1.

По същите канали двете медии ще покажат заедно още двубоя от груповата фаза между Испания и Италия на 20 юни от 22:00 ч. и финала на първенството в Берлин на 14 юли отново от 22:00 ч. В продължение на месец всяка от двете национални медии ще излъчи по 27 мача от първенството на Стария континент.

Проследете най-интересното от UEFA EURO 2024™ в каналите на Нова Броудкастинг Груп и Българската национална телевизия.

Разпределение на мачовете в каналите на Нова Броудкастинг Груп и Българската национална телевизия:

14.06.2024 Германия - Шотландия 22:00 NOVA, DIEMA SPORT 3 / БНТ 1, БНТ 3

15.06.2024

Унгария - Швейцария 16:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Испания - Хърватия 19:00 БНТ 1, БНТ 3
Италия – Албания 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3

16.06.2024

Полша - Нидерландия 16:00 БНТ 1, БНТ 3
Словения - Дания 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Сърбия - Англия 22:00 БНТ 1, БНТ 3
 

17.06.2024

Румъния - Украйна 16:00 БНТ 1, БНТ 3
Белгия - Словакия 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Австрия - Франция 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3

18.06.2024

Турция - Грузия 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Португалия - Чехия 22:00 БНТ 1, БНТ 3

19.06.2024

Хърватия - Албания 16:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Германия - Унгария 19:00 БНТ 1, БНТ 3
Шотландия - Швейцария 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3

20.06.2024

Словения - Сърбия 16:00 БНТ 1, БНТ 3
Дания - Англия 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Испания-Италия 22:00 NOVA, DIEMA SPORT 3 / БНТ 1, БНТ 3

21.06.2024

Словакия - Украйна 16:00 БНТ 1, БНТ 3
Полша - Австрия 19:00 БНТ 1, БНТ 3
Нидерландия - Франция 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3

22.06.2024

Грузия - Чехия 16:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Турция - Португалия 19:00 БНТ 1, БНТ 3
Белгия - Румъния 22:00 БНТ 1, БНТ 3

23.06.2024

Швейцария - Германия 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Шотландия - Унгария 22:00 БНТ 1, БНТ 3

24.06.2024

Албания - Испания 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Хърватия - Италия 22:00 БНТ 1, БНТ 3

25.06.2024

Нидерландия - Австрия 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Франция - Полша 19:00 БНТ 1, БНТ 3
Англия - Словения 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3

Дания - Сърбия 22:00 БНТ 1, БНТ 3

26.06.2024

Словакия - Румъния 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Украйна - Белгия 19:00 БНТ 1, БНТ 3
Грузия - Португалия 22:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Чехия - Турция 22:00 БНТ 1, БНТ 3


29.06.2024

Първи осминафинал - Берлин 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Втори осминафинал - Дортмунд 22:00 БНТ 1, БНТ 3

30.06.2024

Трети осминафинал - Гелзенкирхен 19:00 БНТ 1, БНТ 3
Четвърти осминафинал - Кьолн 22:00 NOVA, DIEMA SPORT 3

1.07.2024

Пети осминафинал - Дюселдорф 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Шести осминафинал - Франкфурт на Майн 22:00 БНТ 1, БНТ 3

2.07.2024

Седми осминафинал - Мюнхен 19:00 БНТ 1, БНТ 3
Осми осминафинал - Лайпциг 22:00 NOVA, DIEMA SPORT 3

5.07.2024

Първи четвъртфинал - Щутгарт 19:00 БНТ 1, БНТ 3
Втори четвъртфинал - Хамбург 22:00 NOVA, DIEMA SPORT 3

6.07.2024

Трети четвъртфинал - Дюселдорф 19:00 DIEMA, DIEMA SPORT 3
Четвърти четвъртфинал - Берлин 22:00 БНТ 1, БНТ 3

9.07.2024 Първи полуфинал - Мюнхен 22:00 NOVA, DIEMA SPORT 3

10.07.2024 Втори полуфинал - Дортмунд 22:00 БНТ 1, БНТ 3

14.07.2024 Финал  - Берлин 22:00 NOVA, DIEMA SPORT 3 / БНТ 1, БНТ 3

Оцени новината

Оцени новината
3.8/5 от 8 оценки
3.8/5 от 8 оценки

Анкета

Какво ще се случи с "Ботев" при Бруно Балтазар?