64

Марица отпадна за Купата след обрат и 1:3 от Славия

WINBET става спонсор на жълто-сините

Марица отпадна от турнира за Купата на България след загуба с 1:3 от Славия.
Пловдивчани откриха резултата в 38' с гол на Веселин Марчев. В началото на втората част Ерол Дост вкара за 1:1, а Питър Макрилос покачи на 1:2.

Домакините имаха претенции за дузпа, след като топката се удари в ръката на Андреа Христов в наказателното поле, но съдията Ивайло Ненков подмина ситуацията.

В добавеното време Славия получи правото да изпълни дузпа и резултатът бе покачен на 1:3.

В навечерието на своята стогодишнина ПФК "Марица" 1921 (Пловдив) привлече нов генерален спонсор в лицето на водещия български гейминг оператор WINBET.

Двете страни подписаха договор за партньорство, по силата на който стадионът на родния клуб на Христо Стоичков ще бъде брандиран с логото на WINBET още за празненствата по случай стогодишния юбилей на клуба в неделя (26 септември).

В скоро време логото на фирмата ще се появи и на екипите на представителния отбор във Втора лига.

Както казва рекламното лице на WINBET и легенда на Марица Христо Стоичков:  "В Кършияка днес им е ден!"