102

В Анталия: Хебър отстъпи с 2:5 на корави руснаци

Футболният тим на Хебър загуби с 2:5 от Краснодар II първата си контрола от лагера в Анталия, Турция. Головете за пазарджиклии бяха дело на Ивайло Михайлов(10-та) и Живко Петков(49-та). За руският тим се разписаха Вячеслав Литвинов(3), на два пъти Олакунле Олусегун(16 и 44), Иракли Манелов(19) от дузпа и Давид Кокоев(39). Хебър показа две различни лица в контролата. През първата част "жълтите" в този мач хебърци демонстрираха слаб футбол и логично бяха наказани на пет пъти от противника. След почивката Хебър бе по-добрият тим на терена и създаде няколко отлични положения, но за жалост реализира само едно. Трети гол на пазарджиклии пък бе отменен заради несъществуваща засада. В следващата си контрола хебърци ще имат за съперник косовския тим на Дукаджини(Кина). Мачът е идната сряда.

Хебър I полувреме: Ивайло Василев, Стойчо Папазов, Иван Дишков, Ивайло Тодоров, Георги Търтов, Олег Димитров, Александър Бастунов, Евгени Игнатов(к), Мартин Вълчинов, Китан Василев, Ивайло Михайлов.

Хебър II полувреме: Петър Дебърлиев, Ивайло Найденов, Томислав Папазов, Радослав Терзиев, Цветелин Тонев(к), Жак Пехливанов, Георги Каракашев, Тодор Чаворски, Октай Хамдиев, Живко Петков, Емануил Манев, Васил Геров