Ужас! И Финландия е по-силна от България - 2:0

Финландия победи България с 2:0 в мач  от Лигата на нациите. Националите ни са вече 18 мача без победа.

Аркада над дясното око на Кристиян Димитров в 8-ат минута. Терзиев излиза да загрява.

Удар от движение на Димитър Илиев в 29-ата минута, неточен.

Полувреме. Две възможности имаше за нашите до почивката, но ударите бяха спасени от Храдецки.

1:0 - 52 минута,. Продължител о разбъркване в полето на Луков. Уонен центрира, топката бе продължена към Тейлър, който вкара от близо.

Две минути след появяването си на терена Йенсен бележи след левашка грешка на Александър Цветков.

ФИНЛАНДИЯ - БЪЛГАРИЯ 2:0

1:0 Тейлър 52, 2:0 Йенсен 67

ФИНЛАНДИЯ: 1. Храдецки, 22. Райтала, 2. Арахуури, 4. Тойвио, 18. Уронен, 21. Нисканен, 14. Спарв, 6. Камара, 8. Тейлът, 10. Пуки, 20. Пухянпало

БЪЛГАРИЯ (4-2-3-1): Мартин Луков, Страхил Попов, Кристиян Димитров, Васил Божков, Антон Недялков, Кристиян Малинов, Александър Цветков, Георги Йомов, Димитър Илиев, Кирил Десподов, Исмаил Иса