61

Тунчев шокира: Не заслужавахме да победим

Старши треньорът на Локомотив Пловдив Александър Тунчев бе доволен от първата победа за сезона, но шокира с изказване, че тимът му не е заслужавал успехът с 2:0 над Царско село.

„Ако трябва да бъда честен, не заслужавахме да победим. През първото полувреме не ни се получаваше нищо. Стояхме далеч от противника, късмет , че Царско село не създаде положение. През втората част изравнихме играта и за щастие вкарахме два гола.”

„Изиграхме някои добри мачове, в които не успяхме да победим и това оказва влияние. Имаме опитни състезатели, но имаме и доста млади момчета и го отдавам на това. Няма спокойствие. Не трябва да се главозамайваме, далеч сме от тази форма, която показвахме. Има още много върху какво да работим.

Трябва спокойствие и увереност. Има нови момчета, които се подават на това напрежение. Ще работим с колегите, надявам се и по опитните футболисти да помогнат”.