64

Тунчев: Миг невнимание накрая ни костваше загубата

Не ни достигна концентрация в последните минути, това е причината за загубата ни днес, каза треньорът на Локомотив Пловдив Александър Тунчев сред 1:0 срещу Лудогорец в Разград.

"Лудогорец доста ни бе заградил в нашата половина, но ние успявахме да ги удържим. Може би допуснахме миг невнимание и получихме гол. Искахме да излезем малко по-напред и да притиснем съперника, но не успяхме - те ни натикаха в полето ни.

През първите минути играхме добре, но след това те ни натиснаха сериозно. Нормално е в края на мача умората да окаже влияние. Имахме проблеми с различни футболисти. На тяхно място влязоха други хора, които все още не са на 100 процента. Има върху какво още да работим. Трябва да подобрим контрола над топката", завърши Тунчев.