Тройка от Локо за Берое за честита есен

Локомотив Пловдив разгроми Берое с 3:0 в ранния двубой от неделната програма на 10-ия кръг в efbet Лигата. Черно-белите са най-резултатния отбор в лигата и вече са на трето място в класирането. Георги Илиев се разписа в 28-ата минута. Страхтонта контра на Георги Илиев, подаде отдясно на Карагарен, който покачи на 2:0 в 39-ата минута. Абен Ожболт вкара за 0:3 в 85-ата минута след контрааткаа на черно-белите.

Най-интересното по минути:

1 - Начало на мача.

5 - Греда за Локомотив. Георги Илиев от пряк свободен удар нацели дяснато греда на вратата, пазена от Перниш.

10 - Топката падна върху гредата след игра с глава на Бандаловски. Ситуция след фаул за гостите отдясно, която не изгледаше да е опасна.

14 - Йосипович вкарва с глава, но попадението е отменено заради очевадна засада.

28 - ГОООООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ - 1:0!!! Георги Илиев бележи. Ветеранът получи подаване отдясно от съотборник, който беше изведен от играч на Берое. Ожболт също можеше да засече подаването.Илиев притисна преди това Перниш, който изрита топката напред, след което последва грешката.

37 - Стивън Езе се размина с топката при опит за удар с глава след корнер отдясно за Локомотив.

39 - ГОООООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ - 2:0!!! Страхтонта контра на Георги Илиев, подаде отдясно на Карагарен, който с диагонален удар по земят покачи на 2:0 в 39-ата минута. Ожболт подстави началото с пас.

45 - Начало на втората част.

46 - Иван Минчев смени Рубен Бригидо.

50 - Щут на Охене беше блокиран. Преди това и Георги Минчев не можа да стреля от удобна позиция. Самоотвержена защита на домакините.

52 - Банадаловски стреля в ръцете на Луков.

54 - Йосипович избяга от засадата, но Луков излезе и улови топката.

59 - Бандаловски спря с ръка топката, а после и Ожболт. Първи картон в мача.

61 - Корнер след като Банадаловски за малко не разстреля Перниш след фаул за Локомотив, изпълнен от Георги Илиев.

62 - Иван Минчев стреля високо в аут след контра. Умарбаев получи картон, защото опита да спре контрата.

64 - Милош Петрович сменя Парвизджон Умарбаев.

68 - Далечен шут на Александър Василев в аут.

68 - Мартин Камбуров влезе на мястото на Ибрахима Сори Конте.

75 - Езе отне топката от Камбуров в наказателното поле.

76 - Карлос Охене получи картон за груб фаул срещу Димитър Илиев.

81 - Йосипович за малко не засече с глава отблизо прецизно центриране отдясно.

82 - Карагерен спря атака на Берое и получи картон.

83 - Смяна. Георги Илиев напуска терена в своя мач номер 451 в елита. Не неговото място Един Бахтич.

85 - ГОООООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ - 3:0!!! Ален Ожболт технично прехвърли Перниш след образцова контраатака на черно-белите.

87 - Момчил Цветанов смени Бирсент Карагерен.

88 - Стивън Езе получи картон за бавене на играта. Пропуска следващия мач на Локо.