Треньорът на Словачко заплаши: В атака от първата минута

Наставникът на Словачко Мартин Сведик призна, че отборът му ще се хвърли в атака от първата минута срещу Локомотив Пловдив в мача-реванш между двата отбора от Лигата на конференциите. Сведик акцентира, че е предупредил своите футболисти какво ги очаква и те са напълно готови за предстоящия дуел.

„Трябва да отбележим просто един гол, за да изравним мача. След това е нужно да продължим да играем нашата си игра, за да имаме шанс да победим. По време на първия мач в Пловдив предупредих играчите за съперника. Трябва да внимаваме много. Цялостно като отбор Локомотив има качества с добри играчи, които имат добри изпълнители.

В края на мача в Пловдив загубихме фрапантно с 0:1. Направихме грешка и искаме да я поправим тук, за да зарадваме феновете. Надяваме се ние да вкараме повече от един гол и да отстраним Локомотив.

Димитър Илиев е най-добрият футболист на Локомотив, да, но целият отбор е окомплектован и играе добър футбол.

По принцип този резултат не ни устройва. Още от първата минута ще се хвърлим в атаки. Ще се постараем да вкараме бърз гол, за да отстраним Локомотив Пловдив”, завърши Сведик.