Треньорът на Септември: Жалко, че си тръгваме с празни ръце от Пазарджик(ВИДЕО)

Старши-треньорът на Септември(Симитли) Антон Бачев оправда с малшанс загубата на водения от него тим в мача с Хебър(3:2).

"Получи се добър за стандартите на Втора лига мач. Браво на моите момчета, които намериха сили при 0:2 за противника и проявиха огромен характер. Върнахме се в мач и за голяма жалост в последната секунда изпуснахме точката в Пазарджик. Много съжалявам, че си тръгваме с празни ръце от тук на фона на добрата игра, която нашите футболисти дадоха.

Поздравявам и Хебър, които е сред водещите отбори във Втора лига. Ако нашият тим играе по същия начин много скоро ще стигнем до първа победа през пролетта.

Макара че вкарахме двете си попадения след почивката, през първото полувреме играхме много добре и трябваше да отбележим гол. Липсваше ни последния пас за да вкараме.

Нямаме претенции към съдията, днес футболът спечели с този мач", сподели след двубоя старшията на симитлиици.