Тотнъм на гости в осма лига - приказка за английския футбол

В Ливърпул предложиха бар за шпорите вместо съблекалня на отбора

Мачът срещу Марин срещу Тотнъм беше най-очакваният в третия кръг на ФА Къп - защото имаше най-голяма разлика в позициите между отборите. Морските пехотинци от предградията на Ливърпул са аматьорски отбор от осма дивизия, който е изиграл седем мача по пътя към тази игра, а вече знаете всичко за Тотнъм.

В продължение на 20 минути аматьорите се държаха добре и дори създадоха най-опасния момент (макар и почти случайно): Кигни стреля от 35 метра, вратарят на шпорите Джо Харт беше сигурен, че  ударът е базопасен, и предизвикателно махна ръцете си - топката се натресе в напречната греда.

От тогава само Тотнъм имаше шансове - 4:0 (5:0 краен) ще през първото полувреме с хеттрик на резервата в атака Карлос Винициус. Нещо повече, при първият гол на португалеца Моуриньо беше нещастен - по всичко изглежда, тъй като не го е изиграл с едно докосване, а подигравателно е добутал топката буквално до голлинията.

Но основното в тази игра е атмосферата. Това е истински английски футбол.

Здравей Жозе, не паркирай автобуса пред входа.

Къщи, от които публика е гледала играта.

И не само от - от покривите също.

Чудесна възможност да шпионира един от най-добрите треньори в света.

Вярно е, че не всички бяха доволни от Жозе.„

Няколко почтени фенове подготвиха банер.

Феновете са навсякъде.

И Юрген Клоп на могилата (от картон, разбира се).

Погледнете само как си тръгнаха играчите на „Марин“ след мача: аплодисменти в двете посоки, Ние сме шампионите като саундтрак - уау!