61

Телевизионна програма на мачовете от Мондиал 2022

Телевизионното излъчване на мачовете от Мондиал 2022 на територията на България стана ясно днес. Двубоите от Световното първенство в Катар ще бъдат излъчени в каналите на Българската национална телевизия и Нова Броудкастинг Груп, като всеки един от 64-те мача ще бъде излъчен в канал със свободен достъп.

Срещата на откриването между Катар и Еквадор, дербито от груповата фаза Германия - Испания, мачът за третото място и финалът ще бъдат излъчени в каналите и на двете телевизии, докато останалите 60 срещи за разделени поравно между тях.

Пълна програма на мачовете на Мондиал 2022:

20 ноември

18:00, Катар - Еквадор (БНТ 1, БНТ 3, Diema, Diema Sport 3)

21 ноември

15:00, Англия - Иран (БНТ 1, БНТ 3)

18:00, Сенегал - Нидерландия (Diema, Diema Sport 3)

21:00, САЩ - Уелс (БНТ 1, БНТ 3)

22 ноември

12:00, Аржентина - Саудитска Арабия (БНТ 1, БНТ 3)

15:00, Дания - Тунис (Diema, Diema Sport 3)

18:00, Мексико - Полша (БНТ 1, БНТ 3)

21:00, Франция - Австралия (Diema, Diema Sport 3)

23 ноември

12:00, Мароко - Хърватия (Diema, Diema Sport 3)

15:00, Германия - Япония (БНТ 1, БНТ 3)

18:00, Испания - Коста Рика (Diema, Diema Sport 3)

21:00, Белгия - Канада (БНТ 1, БНТ 3)

24 ноември

12:00, Швейцария - Камерун (Diema, Diema Sport 3)

15:00, Уругвай - Южна Корея (БНТ 1, БНТ 3)

18:00, Португалия - Гана (Diema, Diema Sport 3)

21:00, Бразилия - Сърбия (БНТ 1, БНТ 3)

25 ноември

12:00, Уелс - Иран (БНТ 1, БНТ 3)

15:00, Катар - Сенегал (Diema, Diema Sport 3)

18:00, Нидерландия - Еквадор (БНТ 1, БНТ 3)

21:00, Англия - САЩ (Diema, Diema Sport 3)

26 ноември

12:00, Тунис - Австралия (Diema, Diema Sport 3)

15:00, Полша - Саудитска Арабия (БНТ 1, БНТ 3)

18:00, Франция - Дания (БНТ 1, БНТ 3)

21:00, Аржентина - Мексико (Diema, Diema Sport 3)

27 ноември

12:00, Япония -Коста Рика (Diema, Diema Sport 3)

15:00, Белгия - Мароко (Diema, Diema Sport 3)

18:00, Хърватия - Канада (БНТ 1, БНТ 3)

21:00, Испания - Германия (БНТ 1, БНТ 3, NOVA, Diema Sport 3)

28 ноември

12:00, Камерун - Сърбия (БНТ 1, БНТ 3)

15:00, Южна Корея - Гана (Diema, Diema Sport 3)

18:00, Бразилия - Швейцария (БНТ 1, БНТ 3)

21:00, Португалия - Уругвай (NOVA, Diema Sport 3)

29 ноември

17:00, Еквадор - Сенегал (Diema, Diema Sport 3)

17:00, Нидерландия - Катар (БНТ 1, БНТ 3)

21:00, Уелс - Англия (БНТ 1, БНТ 3)

21:00 Иран - САЩ (Diema, Diema Sport 3)

30 ноември

17:00, Австралия - Дания (БНТ 1, БНТ 3)

17:00, Тунис - Франция (Diema, Diema Sport 3)

21:00, Полша - Аржентина (NOVA, Diema Sport 3)

21:00, Саудитска Арабия - Мексико (БНТ 1, БНТ 3)

1 декември

17:00, Хърватия - Белгия (Diema, Diema Sport 3)

17:00, Канада - Мароко (БНТ 1, БНТ 3)

21:00, Япония - Испания (БНТ 1, БНТ 3)

21:00, Коста Рика - Германия (NOVA, Diema Sport 3)

2 декември

17:00, Гана - Уругвай (Diema, Diema Sport 3)

17:00, Южна Корея - Португалия (БНТ 1, БНТ 3)

21:00, Сърбия - Швейцария (БНТ 1, БНТ 3)

21:00, Камерун - Бразилия (NOVA, Diema Sport 3)

3 декември

17:00, Победител група А - Втори група В (49) (NOVA, Diema Sport 3)

21:00, Победител група С - Втори група D (50) (БНТ 1, БНТ 3)

4 декември

17:00, Победител група D - Втори група С (52) (БНТ 1, БНТ 3)

21:00, Победител група В - Втори група А (51) (NOVA, Diema Sport 3)

5 декември

17:00, Победител група Е - Втори група F (53) (NOVA, Diema Sport 3)

21:00, Победител група G - Втори група H (54) (БНТ 1, БНТ 3)

6 декември

17:00, Победител група F - Втори група E (55) (БНТ 1, БНТ 3)

21:00, Победител група H - Втори група G (56) (NOVA, Diema Sport 3)

7 и 8 декември - почивни дни

9 декември

17:00, Победител мач 53 - Победител мач 54 (58) (БНТ 1, БНТ 3)

21:00, Победител мач 49 - Победител мач 50 (57) (NOVA, Diema Sport 3)

10 декември

17:00, Победител мач 55 - Победител мач 56 (60) (NOVA, Diema Sport 3)

21:00, Победител мач 51 - Победител мач 52 (59) (БНТ 1, БНТ 3)

11 и 12 декември - почивни дни

13 декември

21:00, Победител мач 57 - Победител мач 58 (БНТ 1, БНТ 3)

14 декември

21:00, Победител мач 59 - Победител мач 60 (NOVA, Diema Sport 3)

15 и 16 декември - почивни дни

17 декември

17:00, Мач за третото място (БНТ 1, БНТ 3, NOVA, Diema Sport 3)

18 декември

17:00, Финал (БНТ 1, БНТ 3, NOVA, Diema Sport 3).

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай
0 коментара

Анкета

Ще успее ли новият парламент да излъчи правителство?