Тежко: Левски-Лацио - 0:4

Левски завърши по трагичен начин мача си с Лацио от Група G на Лига Европа - сините паднаха лошо с 4:0 като домакини. Докато президентът им адвокат Батков нищеше аферата с измисления трансфер на четирима футболисти в Рубин (Казан), шампионите излязоха на стадион "Георги Аспарухов" с настройката да търсят резултат. В същото време Лацио играеше футбол, при това доста посредствен. Попаденията за гостите вкараха Матусалем, Сарате, Мегни и Томазо Роки.  След плахи първи минути "сините" достигнаха до чудесно положение - в 10-После Христов изпусна 100-процентово положение  три минути по-късно. "Сините" нападаха, но в 22-рата минута грешка в отбраната на Левски и Матусалем непокрит изведе Лацио напред - 1:0. Малко преди почивката Мауро Сарате направи резултата 2:0 след удар от ъгъла на наказателното поле.  През второто полоувреме отново Левски диктуваше ритъма на играта и регистрира пропуски на Георги Христов в 47-мата минута, а после геле направи и Жоазиньо. Поредната грешка в защитата на българския шампион завърши с ново попадение във вратата им - в  67-та минута Мегни пресече грешен пас в отбраната на Левски, изскочи пред вратаря на Левски и вкара за 3:0. Томазо Роки довърши българите и вкара четвърто попадение. Оттук насетне "сините" от Рим оставиха своите събратя от София да се наиграят, но те пак не успяха да се разпишат.

Левски: Цв. Димитров, Рабех, Сърмов, Топузаков (Милиев 46 мит.), Минев, Бензукан, Жоазиньо, Зе Соарес, Тасевски (Табаков 46 мин.), Бардон, Христов (Йовов 72 мин.)

Лацио: Бидзари, Лихтщайнер, Елисеу, Матусалем (Маури 74 мин.), Роки, Сарате (Фоджа 62 мин.), Мегни, Крибари, Раду, Баронио (Дабо 54 мин.), Перпетуини