61

Стоичков за четвъртите в света от БФС: Серийни убийци! Не ме слагайте под общ знаменател с тях!

Мега звездата на българския футбол категорично се разграничи от съотборниците си от звездния тим от САЩ 94, които в момента управляват БФС и футбола ни..

"Забранявам да ме слагат под общ знаменател с други!" Думите са на Христо Стоичков пред Владимир Памуков в подкаста "Код Спорт" по повод твърденията за провала на "Четвъртите в света". Най-успелият български футболист е вторият гост на подкаста след Гриша Ганчев.

"Да се казва точно този, този и този - призова Камата. - Четвъртите в света са треньори, доктори, масажисти, водачи на групата, президенти, футболисти - играли или не. Когато говориш, давай имена. Ако някой още веднъж не спомене някой поименно, а говори глобално за "Четвърти в света", така ще го изрежа, че свят ще му се завие."