64

Спортът по телевизията днес, 10 март

БГ ФУТБОЛ
12:45 часа (efbet Лига) Ботев (Враца) – Арда (Диема Спорт)
15:15 часа (efbet Лига) Левски – Крумовград (Диема Спорт)
17:45 часа (efbet Лига) Ботев (Пловдив) – Лудогорец (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
13:30 часа (Италия, Серия „А“) Лече – Верона (Ринг)
14:00 часа (Франция, Лига 1) ПСЖ – Реймс (Нова Спорт)
14:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Санкт Паули – Херта (Диема Спорт 3)
15:00 часа (Англия, Висша лига) Астън Вила – Тотнъм (Диема Спорт 2)
15:00 часа (Испания, Примера дивисион) Алавес – Райо Валекано (MAX Sport 4)
15:30 часа (Нидерландия, Ередивизи) Аякс – Фортуна Ситард (MAX Sport 3)
16:00 часа (Англия, Висша лига) Брайтън – Нотингам (Нова Спорт)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Милан – Емполи (Ринг)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Бохум – Фрайбург (Диема Спорт 3)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Лас Палмас – Атлетик (Билбао) (MAX Sport 4)
17:45 часа (Англия, Висша лига) Ливърпул – Манчестър Сити (Диема Спорт 2)
18:05 часа (Франция, Лига 1) Лил – Рен (Нова Спорт)
18:30 часа (Германия, Бундеслига) Айнтрахт (Франкфурт) – Хофенхайм (Диема Спорт 3)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Ювентус – Аталанта (MAX Sport 3)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Реал (Мадрид) – Селта (MAX Sport 4)
20:00 часа (Португалия, Лига Португал) Арука – Спортинг (Лисабон) (Ринг)
20:30 часа (Германия, Бундеслига) Байер (Леверкузен) – Волфсбург (Диема Спорт 3)
21:00 часа (Гърция, Суперлига) ПАОК – Арис (Нова Спорт)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Фиорентина – Рома (MAX Sport 3)
21:45 часа (Франция, Лига 1) Марсилия – Нант (Диема Спорт)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Бетис – Виляреал (MAX Sport 4)
22:30 часа (Португалия, Лига Португал) Бенфика – Ещорил (Ринг)

БАСКЕТБОЛ
13:00 часа (НБЛ) Рилски спортист – Спартак (Плевен) (MAX Sport 2)
21:00 часа (НБА) Лос Анджелис Клипърс – Милуоки Бъкс (Диема Спорт 2)
На 11 март (понеделник)
01:00 часа (НБА) Ню Йорк Никс – Филаделфия 76-ърс (Диема Спорт 2)

ВОЛЕЙБОЛ
17:55 часа (Демакс+ Лига) Левски – Марица (БНТ 3)
19:00 часа (Италия, Серия А1) Монца – Лубе Чивитанова (MAX Sport 1)
21:30 часа (Италия, Серия А1) Верона – Перуджа (MAX Sport 2)

ТЕНИС
21:00 часа Турнир за мъже в Индиън Уелс (MAX Sport 1)

МОТОРНИ СПОРТОВЕ
15:50 часа (Мото 3) Гран При на Катар (MAX Sport 2)
17:10 часа (Мото 2) Гран При на Катар (MAX Sport 2)
18:30 часа (Мото GP) Гран При на Катар (MAX Sport 2)
23:30 часа (НАСКАР) Състезание в Аризона (MAX Sport 2)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
10:15 часа (Алпийски ски) Световна купа в Кранска гора, мъже (Евроспорт 1)
10:20 часа (Северна комбинация) Световна купа в Осло (Евроспорт 2)
11:20 часа (Ски-бягане) Световна купа в Осло (Евроспорт 2)
11:30 часа (Алпийски ски) Световна купа в Оре, жени (Евроспорт 1)
13:15 часа (Алпийски ски) Световна купа в Кранска гора, мъже (Евроспорт 1)
14:30 часа (Алпийски ски) Световна купа в Оре, жени (Евроспорт 1)
15:30 часа (Ски-скокове) Световна купа в Осло (Евроспорт 1)
16:50 часа (Сноуборд) Световна купа във Винтерберг (БНТ 3, Евроспорт 1)
17:45 часа (Биатлон) Световна купа в Солджър Холоу, жени (Евроспорт 1)
18:45 часа (Ски-скокове) Световна купа в Осло (Евроспорт 1)
19:35 часа (Биатлон) Световна купа в Солджър Холоу, мъже (Евроспорт 1)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
11:30 часа (Голф) Jonsson Workwear Open (MAX Sport 1)
14:05 часа (Колоездене) Париж – Ница (Евроспорт 2)
16:00 часа (Колоездене) Триено Адриатико (Евроспорт 2)
17:00 часа (Ръгби, Шестте нации) Уелс – Франция (MAX Sport 1)
18:30 часа (Голф) PGA тур, "Арнолд Палмър инвитейшънъл" (Евроспорт 2)

Оцени новината

Оцени новината
5/5 от 2 оценки
5/5 от 2 оценки

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Този сайт е защитен от reCAPTCHA и Google Политика за поверителност и Условия за ползване са приложени.

Публикувай
1 коментар
bres

bres

10.03.2024 | 10:47

Луд ceкc няколко часа, силна еpeкция, ярки оpгaзми, много cпеpмa и повишен тeстoстеpон и безoпаcно на всяка възpaст! Не пpопyскайте шансa да напpавите секса си незабpавим:--- https://e.vg/mens

Отговори
0 0

Анкета

Добра покупка за Локо Пд ли е Реда Рабей?