61

Спорт по телевизиите в събота, 2 декември

БГ ФУТБОЛ
12:30 часа (efbet Лига) Хебър – ЦСКА 1948 (Диема Спорт)
15:00 часа (efbet Лига) Етър – Черно море (Диема Спорт)
17:30 часа (efbet Лига) Левски – Локомотив (Пловдив) (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
14:00 часа (Германия, Втора бундеслига) Нюрнберг – Фортуна (Дюселдорф) (Диема Спорт 3)
14:00 часа (СП до 17 г.) Франция – Германия (БНТ 3)
14:30 часа (Англия, Чемпиъншип) Уест Бромич – Лестър (Диема Спорт 2)
14:30 часа (Англия, ФА Къп) Алфретън – Уолсол (Нова Спорт)
15:00 часа (Испания, Примера дивисион) Жирона – Валенсия (MAX Sport 4)
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Дженоа – Емполи (MAX Sport 3)
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Байерн – Унион (Берлин) (Диема Спорт 3)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Арсенал – Уулвърхемптън (Диема Спорт 2)
17:00 часа (Англия, Висша лига) Брентфорд – Лутън (Нова Спорт)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Атлетик (Билбао) – Райо Валекано (MAX Sport 4)
19:00 часа Жребий за Евро 2024 (БНТ 3, Диема Спорт 3)
19:00 часа (Италия, Серия „А“) Лацио – Каляри (MAX Sport 3)
19:30 часа (Англия, Висша лига) Нотингам – Евертън (Диема Спорт 2)
19:30 часа (Германия, Бундеслига) Щутгарт – Вердер (Нова Спорт)
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Реал (Мадрид) – Гранада (MAX Sport 4)
20:00 часа (Португалия, Лига Португал) Фамаликао – Порто (Ринг)
21:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Магдебург – Кайзерслаутерн (Нова Спорт)
21:45 часа (Италия, Серия „А“) Милан – Фрозиноне (MAX Sport 3)
22:00 часа (Англия, Висша лига) Нюкасъл – Манчестър Юнайтед (Диема Спорт 2)
22:00 часа (Испания, Примера дивисион) Осасуна – Реал Сосиедад (MAX Sport 4)
22:00 часа (Франция, Лига 1) Нант – Ница (Диема Спорт)

БАСКЕТБОЛ
23:00 часа (НБА) Лос Анджелис Клипърс – Голдън Стейт Уориърс (Диема Спорт 3)
На 3 декември (неделя)
05:00 часа (НБА) Сакраменто Кингс – Денвър Нъгетс (Диема Спорт 3)

ВОЛЕЙБОЛ
19:00 часа (efbet Супер Волей) Берое – ЦСКА (MAX Sport 2)

ТЕНИС
19:00 часа ATP Next Gen финали в Джеда (MAX Sport 1)

ЗИМНИ СПОРТОВЕ
10:30 часа (Ски-бягане) Световна купа в Яливаре (Евроспорт 1)
10:40 часа (Северна комбинация) Световна купа в Лилехамер (Евроспорт 2)
11:50 часа (Северна комбинация) Световна купа в Лилехамер (Евроспорт 1)
12:45 часа (Ски-бягане) Световна купа в Яливаре (Евроспорт 1)
12:50 часа (Ски-скокове) Световна купа в Лилехамер (Евроспорт 2)
14:20 часа (Северна комбинация) Световна купа в Лилехамер (Евроспорт 1)
14:55 часа (Северна комбинация) Световна купа в Лилехамер (Евроспорт 1)
15:35 часа (Биатлон) Световна купа в Йостерсунд (Евроспорт 1)
17:05 часа (Ски-скокове) Световна купа в Лилехамер (Евроспорт 1)
19:00 часа(Алпийски ски) Световна купа в Тремблан (Евроспорт 1)
19:30 часа (Алпийски ски) Световна купа в Бийвър Крийк (Евроспорт 1)
21:00 часа (Хокей на лед, НХЛ) Далас Старс – Тампа Бей Лайтнинг (MAX Sport 2)
21:15 часа (Алпийски ски) Световна купа в Тремблан (Евроспорт 1)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
14:45 часа (Снукър) Шампионат на Обединеното кралство (Евроспорт 2)
19:00 часа (Голф) PGA тур, "Уърлд челъндж" (Евроспорт 2)
22:15 часа (Снукър) Шампионат на Обединеното кралство (Евроспорт 1)

Оцени новината

Оцени новината
3/5 от 2 оценки
3/5 от 2 оценки

Коментари

Отговор на коментара написан от Премахни

Публикувай
0 коментара

Анкета

Добра покупка за Локо Пд ли е Реда Рабей?