Следвайте ни

СПОРТ ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ ДНЕС

В родния ефир
13,30 – Верона – Рома, Италия, Серия А, пряко RING
15,30 – Венло – Фейенорд, Холандия, Ередивизие, пряко Мтел Спорт 1
16,00 – Удинезе – Милан, Италия, Серия А, пряко RING
16,00 – Рен – Гинган, Франция, Лига 1, пряко Нова Спорт
16,15 – Кристъл Палас – Нюкасъл, Англия, Висша лига, пряко Диема Спорт 2
16,30 – Аугсбург – Айнтрахт Фр, Германия, Първа Бундеслига, пряко Евроспорт 2
17,15 – Еспаньол – Барселона, Испания, Примера дивисион, пряко Sport+ HD
17,45 – Аякс – НАК Бреда, Холандия, Ередивизие, пряко Мтел Спорт 1
18,30 – Ливърпул – Тотнъм, Англия, Висша лига, пряко Диема Спорт 2
19,00 – Хамбургер – Хановер, Германия, Първа Бундеслига, пряко Евроспорт 2
19,30 – Хирона – Атлетик Билбао, Испания, Примера дивисион, пряко F+
21,45 – Атлетико М – Валенсия, Испания, Примера дивисион, пряко Sport+ HD и F+
21,45 – Беневенто – Наполи, Италия, Серия А, пряко RING
22,00 – Монако – Лион, Франция, Лига 1, пряко Диема Спорт

По сателита
10,00 – Бризбейн Роър – Мелбърн Сити, Австралия, А лига, пряко ВТ Sport ESPN
12,30 – Касъмпаша – Акхисар, Турция, Суперлига, пряко beIN Sports 2 (Турция)
13,00 – Хетафе – Леганес, Испания, Примера дивисион, пряко beIN La Liqa, Sport TV2
13,30 – ФК Копенхаген – Брьондби, Купа на Дания, осминафинал, пряко TV3+
14,00 – Делхи Дайнамос – Мумбай Сити, Индия, Суперлига, пряко Fox Sports 1 HD (Холандия)
14,30 – Дармщад – Дуисбург, Германия, Втора Бундеслига, пряко Laolal .tv
15,00 – Янина – ПАОК, Гърция, Суперлига, пряко Nova Sports 2 (Гърция)
15,00 – Коняспор – Истанбул Башакшехир, Турция, Суперлига, пряко beIN Sports 1 (Турция)
15,30 – A3 Алкмаар – Рода, Холандия, Ередивизие, пряко Fox Sports 3 (Холандия)
16,00 – Аталанта – Киево, Италия, Серия А, пряко Cosmote Sport 8, Sky Calcio 3
16,00 – Болоня – Фиорентина, Италия, Серия А, пряко Sport 4, ViaPlav
16,00 -Каляри- СПАЛ, Италия, Серия А, пряко TeleClub Sport, Sky Calcio 5
16,00 – Ювентус – Сасуоло, Италия, Серия А, пряко Arena Sport 4 (Сърбия), ВТ Sport 3
17,00 – Сион – Грасхопър, Швейцария, Суперлига, пряко RSI La 2
17,30 – Рапид Виена – Аустрия Виена, Австрия, Бундеслига, пряко ORF 1
18,00 – Каен – Нант, Франция, Лига 1, пряко Arena Sport 3 (Сърбия)
18,00 – Сивасспор – Галатасарай, Турция, Суперлига, пряко beIN Sports 1 (Турция)
19,00 – Брюж – Шарльороа, Белгия, Джупилер лига, пряко Arena Sport 5 (Сърбия)
19,30 – Олимпиакос – АЕК, Гърция, Суперлига, пряко Nova Sports 1 (Гърция)
20,45 – Динамо Букурещ – Университатя Крайова, Румъния, Първа лига, пряко Diqi Sport 1 (Румъния)
21,00 – Мароко – Нигерия, първенство на африканските нации, финал, пряко Arena Sport 3 (Сърбия)
21,00 – Палмейрас – Сантос, Бразилия, Паулиста, пряко Arena Sport 5 (Сърбия)
00,15 – Сан Лоренсо – Бока Хуниорс, Аржентина, Примера дивисион, пряко Arena Sport 1 (Хърватска)

Дончо Донев

Редактор-репортер екип "Спорт"

Дончо Донев е завършил Английската гимназия в Пловдив, а след това ПУ Паисий Хилендарски специалност "Българска и английска филология". В екип "Спорт" на "Марица" е от март 1999 г.   Още

Коментари

Публикувай

Коментари (0)

Анкета

Ако Община Пловдив разполага с 50 млн. лева за строителство догодина, с какво да започне?