Спартак врътна ялово реми край митницата

Спартак врътна ялово 0:0 срещу Любимец в мач от IХ кръг на Източната Б група. След равенството край най-апетитната митница у нас тимът от Кючук Париж остана на V място в таблицата. Двата отбора спукаха топката от безцелно ритане, а головите положения почти липсваха. До почивката се запомниха само няколко сватбарски шута. Близо до попадение за домакините само веднъж бе намерилият пристан в малкото градче юноша на Ботев Красимир Кръстев. Халфът обаче не можа да вкара. Играта на Спартак живна през второто полувреме с влизането на тарана Георги Стоянов. Юношата на Локомотив раздвижи нападението на гостите, но пропусна най-чистото положение. В 69-ата минута от непосредствена близост с глава Стоянов не улучи рамката зад вратаря Васил Кузманов. Влезлият на смяна Иван Мекиков пък едва не си отбеляза автогол в 75-ата минута в опита си да избие топката. Вратарят Илия Николов обаче успя да спаси.

Спартак: Николов, Аргиров, Ибрахим, Симеонов, Димов, Орловски (76 Коларов), Аврамов, Стаев (70 Мекиков), Апостолов, Чипчев (59 Г.Стоянов), Лазаров