Спартак удари Скутаре в трилър с 9 гола

Спартак започна с победа контролните срещи, след като се наложи с 5:4 над Скутаре.

Двубоят се игра на отличен терен в село Скутаре.

Капитанът Кирил Георгиев откри с директен удар от корнер във вратата на съперника в 8-ата минута.

Домакините от върнаха с два бързи гола.

Капитанът Кирил Георгиев нацели горната греда в 38. минута, а в края на полувремето с хубав удар Георги Лазаров направи 2:2.

В началото на второто полувреме Кирил Георгиев центрира от пряк свободен удар и Петко Дързев изведе напред в резултата "гладиаторите".

В 64-ата минута главният съдия отсъди дузпа за домакините, която бе превърната в гол за 3:3. Бързо домакините вкараха нов гол.

В 85. минута Кирил Георгиев изпълни перфектно пряк свободен удар и оформи крайното 4:4.

Две минути преди края Кирил Георгиев центрира перфектно от корнер и Петко Дързев оформи крайното 5:4.

СПАРТАК: В.Димитров, А. Шиков, К. Милев, Х. Доков, Ц. Вълчинов, Т. Тимонов, В. Сердарски, Г. Лазаров, С. Марудов, К. Георгиев к., Л. Цеков