Спартак сложи четворка на Белозем РЕЗУЛТАТИ

Спартак победи с 4:0 тима на Вихър Белозем в мач от 14- ти кръг на "А"- Областна група. Още от началото на срещата те започнаха по-силно мача, но направиха множество пропуски.

В 44d-ата минута Николай Христозов с глава вкара след центриране на Здравко Жилов от ъглов удар.

В началото на второто полувреме Спартак удвои резултата, след като Николай Христозов нахлу от дясно и центрира по земя, а Любо Цеков засече топката във вратата на отбора от Белозем.

Любо Цеков покачи на 3:0 в 59-ата минута с хубав удар от границата на наказателното поле.

В 73-ата с удар от около 25 метра Петко Фанев оформи крайното 4:0.

В следващия кръг, на 30 ноември, гладиаторите гостуват на Кричим.

Съставът на Спартак: Константин Велков, Николай Христозов, Атанас Бучов, Христос Доков, Рангел Костурски (Георги Камбуров), Кръстьо Милев (Веселин Тонев), Давор Илиев (Петко Фанев), Денис Хасан, Кирил Георгиев, Здравко Жилов (Митко Илиев), Любо Цеков (Мартин Симеонов)