Спартак с класика срещу Верея в Кольо Ганчево

Спартак постигна класическа победа с 0:3 над Верея в мач от 13- ти кръг на първенството на Югоизточна Трета лига. Двубоят се игра на осветление на "Трейс Арена".

В 38-ата минута юношата Кристиан Кодуков се разходи по аутлинията, премина през двама играчи на съперника и с хубав удар по земя вкара за 0:1.

Две минути по- късно голмайсторът Любо Цеков получи хубав пас в наказателното поле и с плътен удар удвои аванса на кичукпарижани.

В 58-ата минута Любо Цеков направи резултата класически, след като стреля силно, стражът на Верея изби, но Цеков довкара топката в мрежата за 0:3.

Спартак: Петър Начев, Филип Алексиев, Веселин Минев, Кръстьо Милев, Георги Йотовски, Христос Доков, Кирил Георгиев, Филип Колев, Кристиан Кодуков, Любо Цеков, Станимир Димитров (Давор Илиев, Георги Камбуров, Мариан Гиров, Георги Миленчев, Митко Илиев)