Спартак писа отличен на Войсил в А Областна

С по три гола на полувреме Спартак (Пловдив) се разправи с гостуващия тим на Войсил и води убедително в класирането след 3-тия кръг на А- регионална група.

Кючукпарижани краха за 1:0 в 17-ата минута, чрез Георги Лазаров. Той се възползва от отличен пас на  Васил Стойчев след пробив по дясното крило.

Тодор Тимонов показа силата на левачката си и с топовен шут от 30-ина метра покачи на 2:0 в 28-ата минута. Пет по-късно Кирил Георгиев намери Любо Цеков, който с глава не сбълка за класическия аванс на синьо-белите.

В 65-ата минута Георги Лазаров отне топката от вратаря на Войсил и покачи на 4:0. 120 секунди след това защитник на гостите си вкара автогол.

Крайното 6:0 оформи Кръстьо Милев в 76-ата минута със страхотен удар от 25 метра.

В следващия кръг на 12 септември от 17:00 часа Спартак гостува на Спортист Голям Чардак.

Резултати: Спартак (Пловдив) - Вихър 6:0, Секирово - Марица (Маноле)   отложен, Садово (Садово) - Металик (Сопот) 0:3