Сливен би Локо Пловдив

Сливен победи Локомотив Пловдив с 2:1 в скандален мач на стадион Лаута. Съдията Ивайло Стоянов се превърна в главно действащо лице и напълно изпусна мача през втората част.

Първото попадение в срещата вкара Деян Христов и така Сливен поведе още във втората минута. Няколко минути по-късно възпитаникът на столичния Септември Илия Илиев центрира и отново Христов заби във вратата на Акалски. Илиев бе деен участник и при първото попадение на гостите.

В 35-та минута след удар от 20 метра Рафаел върна черно-белите в мача. През второто полувреме футбол почти не се игра, а гостите докараха до лудост играчите на Локомотив. Те лежаха на терена при всяка възможност, а съдията Ивайло Стоянов се побоя да ги санкционира.