Синът на Гонзо вкара за Локо при 3:1 срещу Черноморец

Черноморец и Локомотив Пловдив завършиха при 1:3 контролата помежду им на Градския стадион в Бургас.

На почивката домакините от Бургас водеха с 1:0 след гол в 34-ата минута на Милен Танев от пряк свободен удар.

В самия край на първата част домакините можеха да вкарат и втори гол. Илко Пиргов отби далечен удар, а при добавката Стоян Кижев нацели отблизо страничната греда.

Малко след това Локомотив получи правото да изпълни дузпа, но Момчил Цветанов нацели гредата.

Черно-белите изравниха в 62-ата минута. Тогава Илич получи извеждащо подаване. Халфът намери Александър Иванов, който стреля под плонжа на вратаря за 1:1.

Натискът на пловдивчане даде резултат. В 79-ата минута Илич с премерен изстрел успя да изведе Локо напред.

Малко след това Локомотив получи правото да изпълни дузпа, но Момчил Цветанов нацели гредата. Чико все пак се реваншира в 90-ата минута, когато проби отляво и с мощен удар вкара за 1:3.

Стартовият състав на ЛОКОМОТИВ: Илко Пиргов, Кристиан Гомис, Петър Петров, Видол Сейменски, Николай Николаев, Конър Руан, Сашо Лебанов, Иван Михайлов, Александър Колев, Александър Иванов, Георги Минчев