Пускат виртуални билети за Локо - Беласица
- 28.02.2021 | 09:34
- Юлиян Ангелов
- 1425 прегледа
- 0 коментара
Свързани новини
Ясна контузията на Луков, но минава на ЯМР
По пътя към трета купа, Локо среща макета днес на "Лаута"
Локо с хикс у дома срещу "фенера" в Първа лига ВИДЕО
Фенклубът на Локомотив (Пловдив) стартира продажба на виртуални билети за мача от Купата на България (1/16-финал) срещу треторазредния Беласица (Петрич). Двубоят е в утре от 17:30 часа в парк "Лаута".
Публикуваме официалното съобщение на фенклуба на "черно-белите" (без редакторска намеса):
"Локомотивци,
Стадионите все още са затворени и ние не можем да бъдем по трибуните, за да подкрепяме нашите любимци в черно-бяло. Несъмнено, липсата на публика се отразява не само на играчите по време на мач, но и на финансовото положение на клуба в тези трудни дни.
Ето защо ние, Фенклуб "Локомотив Пловдив", стартираме продажба на виртуални билети за предстоящата среща за Купата на България срещу Беласица, Петрич.
Целта на това начинание е да подпомогнем футболния клуб в ситуация, в която той не може да разчита на обичайните постъпления по време на мач.
Начините за закупуване на билети са два:- Чрез директен превод към сметката на ПФК Локомотив Пловфив 1926 АД - BG98IORT80481055795100;
- На касите на Easypay, като се представи сметката BG98IORT80481055795100 и се даде за основание:
"Билет за футболна среща"
След заплащане на сумата е достатъчно да се изпрати снимка с разписка за преведената сума и email адрес на официалната страница на Фенклуб Локомотив Пловдив. На представения email адрес ще получите персонализиран билет от срещата.
Цената на всеки билет е 10 лв.
Със закупуването на виртуални билети вие подкрепяте Пловдивския любимец!", гласи съобщението.
Междувременно, Локомотив Пловдив подписа договор с юношата Петър Петров. Младият защитник парафира първи професионален контракт.
Петър Петров е роден на 23.01.2002г. в Пловдив, в школата на Локомотив е от 2016 година. Избран за номер 1 при юношите старша възраст в последното издание на "Черно-бялата" Коледа. Прави дебют в професионалния футбол с екипа на Локомотив на 28.06.2020 при гостуването на Лудогорец в Разград.
"Много се радвам, че подписах първи професионален договор с Локомотив, една от моите мечти се сбъдна. Това е едно уникално усещане, надявам се отбора да продължава да се представя добре, благодарен съм за шанса, който ми се дава от ръководството и треньорите в Локомотив. Ще продължавам да работя усилено всеки ден и да се усъвършенствам, ще давам най-доброто от себе си за отбора", заяви Петров пред lokomotivpd.com.
Коментари (0)
Коментари
Отговор на коментара написан от Премахни