Прокобата не падна: ЦСКА стигна само до 2:2 срещу Лудогорец ВИДЕО

Прокобата ЦСКА да е без победа на своя стадион Българска армия срещу Лудогорец не падна и днес. Червените направиха най-добрият си мач от много време насам, но стигнаха само до 2:2срещу шампионите. Алекс Сантана откри резултата в 11-ата минута след подаване на Доменик Янков, а в 71-ата Кейта изравни. В 74-ата минута Юнус Санкаре вкара втори гол за червените. Ихиньо Марин изравни в 83-ата минута след страхотна асистенция отново на Янков.

След този мач Лудогорец падна на второ място във временното класиране в ефбет Лига с 13 точки, на един пункт зад лидера Берое. Трети и четвърти са червените и Локомотив Пловдив с по 12 точки, а в неделя им предстои сблъсък на Лаута. Делиорманци пък ще приемат заралии в спор за върха.