Програмата на Ролан Гарос днес:
- 10:26, 25.05.2015
- 10:28, 25.05.2015
- 1157
- 0
Представяме ви днешната програма на тенси турнира от Големия шлем Ролан Гарос в Париж. В последен мач на корт номер 17 Цвети Пиронкова излиза срещу Барбора Стрицова от Чехия, като се очаква двубоят да започне не по-рано от 18-19 часа вечерта.
Централен корт (започват от 12:00 ч.):
1. Ализе Корне - Роберта Винчи
2. Жил Симон - Лука Пуи
3. Мария Шарапова - Кая Канепи
4. Анди Мъри - Факундо Аргуейо
Suzanne Lenglen (започват от 12:00 ч.):
1. Томаш Бердих - Йошихито Нишиока
2. Виржини Разано - Вероника Сепеде Ройг
3. Гаел Монфис - Едуар Роже-Васлен
4. Винъс Уилямс - Слоун Стивънс
Корт №1 (започват от 12:00 ч.):
1. Карла Суарес Наваро - Моника Никулеску
2. Беноа Пер - Гащао Елиас
3. Виктория Азаренка - Мария-Тереза Торо-Флор
4. Юрген Мелцер - Адриан Манарино
Корт №2 (започват от 12:00 ч.):
1. Фабио Фонини - Тацума Ито
2. Анджелик Кербер - Тимеа Бабош
3. Давид Гофен - Филип Краинович
4. Хедър Уотсън - Матилде Йохансон
Корт №3 (започват от 12:00 ч.):
1. Пабло Куевас - Сам Грот
2. Саманта Стосър - Мадисън Бренгъл (не преди 14:00 ч.)
3. Ник Кирьос - Денис Истомин
4. Ализе Лим - Андреа Мицу
Корт №4 (започват от 12:00 ч.):
1. Мона Бартел - Паула Каня
2. Щефани Фьогеле - Виталия Дятченко
3. Ирина-Камелия Бегу - Бетани Матек-Сандс
4. Малек Джазири - Андрей Кузнецов
Корт №5 (започват от 12:00 ч.):
1. Мартин Клижан - Франсес Тиафо
2. Доминик Тийм - Аляж Бедене (не преди 14:00 ч.)
3. Луцие Храдецка - Сайсай Женг
4. Дениса Алертова - Йохана Конта
Корт №6 (започват от 12:00 ч.):
1. Фелисиано Лопес - Теймураз Габашвили
2. Агнешка Радванска - Аника Бек
3. Борна Чорич - Сам Куери
4. Каролина Плишкова - Шуай Жанг
Корт №7 (започват от 12:00 ч.):
1. Ярмила Гайдошова - Амандин Ес
2. Бърнард Томич - Лука Вани
3. Сара Ерани - Алисън Риск
4. Стефан Робер - Кайл Едмънд
Корт №8 (започват от 12:00 ч.):
1. Айла Томлянович - Кейси Делакуа
2. Сергей Стаховски - Рикардас Беранкис
3. Сантяго Хиралдо - Доналд Йънг
4. Катерина Синякова - Карина Витьофт
Корт №10 (започват от 12:00 ч.):
1. Бенямин Бекер - Рубен Бемелманс
2. Александра Крунич - Юлия Путинцева
3. Виктор Троицки - Ян-Ленард Щруф
Корт №11 (започват от 12:00 ч.):
1. Хуан Монако - Федерико Делбонис
2. Дария Гаврилова - Йохана Ларшон
3. Диего Шварцман - Андреас Хайдер-Маурер
Корт №14 (започват от 12:00 ч.):
1. Иван Додиг - Радек Щепанек
2. Маринко Матошевич - Томаш Белучи (не преди 14:00 ч.)
3. Ана Конюх - Маргарита Гаспарян
Корт №16 (започват от 12:00 ч.):
1. Александра Дюлгеру - Никол Гибс
2. Елина Свитолина - Янина Викмайер
3. Томи Робредо - Андрей Голубьов
4. Симоне Болели - Стийв Дарси
Корт №17 (започват от 12:00 ч.):
1. Забине Лисицки - Моника Пуиг
2. Фернандо Вердаско - Таро Даниел
3. Танаси Кокинакис - Николоз Басилашвили
4. Цветана Пиронкова - Барбора Стрицова
Коментари
Отговор на коментара написан от Премахни