Омония изхвърли Цървена звезда! Всички резултати от Шампионската лига

Омония (Никозия) хвърли бомбата в третия предварителен кръг на Шампионската лига като отстрани сръбския първенец Цървена звезда. Двубоят в Никозия завърши 1:1 в редовното време и продълженията. Така изпълнение на дузпи реши крайния победител в сблъсъка и това беше тимът на домакините.

Омония откри резултата в 31-ата минута, благодарение на лоша намеса на Милан Борян, довела до куриозен гол в неговата врата. При центриране от корнер бившият страж на Лудогорец боксира топката в страничната греда, след което тя се отби в рамото на Михаел Люфтнер и влетя в във мрежата на канадеца за 1:0. В 45-ата минута Мирко Иванич все пак изравни за “звездашите”, засичайки с глава центриране на Ел Фарду Бен.