Оборище взе 3 точки от новак

Футболният тим на Оборище продължава позитивното си представяне от началото на първенството в Трета ЮФЛ.

В мач от 3-тия кръг на шампионата панагюрци победиха у дима новакът Левски(Чепинци) с категоричното 4:1.

Първият гол падна още в 12-тата минута, когато капитана Никола Иванов - Шейха се разписа от дузпа.

Гостите успяха да изравнят след колективна грешка на защитата на домакините в 37 минута .

След почивката Оборище доминираше напълно и реши всички с 2 бързи гола.

Най-напред Даниел Васев вкара за 2:1 в 55-тата минута, след това Васил Тачев покачи на 3:1 с глава в 67-та.

Крайното 4:1 за "войводите" оформи Милко Георгиев в 86-та минута.

,след като прехвърли излезлия да го пресрещне вратар на гостите.

Заслужава да се отбележи ,че в днешния мач като титуляр започна 17 – годишният футболист от школата на Оборище Кристиян Димитров, а през втората част като смени влязоха още двама юноши Христо Маринов и Иван Бараков.

След изиграване на мачовете от 3-тия кръг Оборище заема 6-та позиция във временното подреждане с актив от 7 точки.

Оборище: Хуго Гумиеро, Стенислав Георгиев, Иван Великов, Ивайло Аврамов, Улисес Сантос, Никола Иванов(к), Ели Маркес, Даниел Васев, Кристиян Димитров(Христо Маринов), Васил Тачев(Мариян Наплатанов), Милко Георгиев(Иван Бараков).