Оборище разкова с 4:0 Надежда

Оборище разби у дома с 4:0 гостуващия Надежда(Доброславци) в мач от 12-тия кръг на Трета ЮФЛ, игран днес на стадион "Орчо войвода" в средногорския град.

Домакините дръпнаха в резултата с 2:0 още до почивката, а през втората част стигнаха до разгромен успех.

На два пъти точен за "войводите" бе таранът Васил Тачев(2).

17-годишният юноша на клуба Кристиян Димитров и Даниел Васев вкараха другите две попадение на сметката на панагюрци.

Шестия успех за сезона укрепи Оборище на 6-то място във временното подреждане с актив от 20 пункта.

Тимът от Доброславци е 10-ти с 15 точки.