Невиждан резил за два отбора с М от Европа, вижте кои... ВИДЕО

Последният във Висшата лига Уотфорд шокира един от грандовете Манчестър Юнайтед, побеждавайки го с 2:0 като домакин в среща от 18-ия кръг на първенството. Головете вкараха Сар (50') и Трой Дийни (54' - дузпа).

Успехът за "стършелите" им осигури надежда за оцеляване, като той бе едва втори от началото на сезона за тях и първи като домакин въобще. Те са на двадесетото място с 12 точки след 18 изиграни мача. Манчестър Юнайтед от своя страна е на незавидното осмо място в класирането с 25 точки.

Аталанта победи Милан с 5:0 в двубой от 17-ия кръг на италианската Серия "А".

Алехандро Гомес откри в 10-ата минута, а Пасалич удвои в 61-ата. Йосип Иличич вкара два гола за 11 минути между 63-ата и 72-ата минута, а Мюриел оформи крайното 5:0 в 84-ата.

За гранда от Милано поражението е рекордно от началото на календарната година, като най-голямата загуба на "росонерите" в исторически план е 0:8 от Болоня през 1922 година. Иначе Милан загуби с 0:5 за последно от Рома през 1998 година.